phone number

 

حفا شاخ گوزن

مجموعه ایران دژ در کنار دریافت سفارش و تولید و ارائه محصولات شاخ گوزنی اقدام به تولید محصولات استاندارد و عرضه در بازار می نماید.تولیدات بدون سفارش ما شامل محصولات حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای در ارتفاعات 1 متر ،120 سانتیمتر و 150 سانتیمتر می باشد.ما حدود 2000 متر از این محصولات را با رنگ های مشکی و سفید تولید کرده و در انبارای مجموعه نگهداری می کنیم؛در صورت درخواست مشتریان این محصولات به سرعت به محل انتقال داده شده و نصب می گردند.

یکی از مهمترین فاکتورها در محاسبه امنیت حفاظ های دیواری میزان شلوغی حفاظ است .در واقع هر چقدر حفاظ تراکم بالاتری داشته باشد ،اصطلاحا شلوغ تر خواهد بود.می دانیم که یکی از فاکتورهای شلوغ بودن حفاظ میزان تراکم است.یعنی هرچقدر تراکم حفاظ بیشتر باشد ،به الطبع شلوغ تر خواهد بود.فاکتور مهم دیگر در شلوغی حفاظ ،نوع شکل و طراحی حفاظ است.

در میان حفاظ های امنیتی حفاظ بوته ای نسبت به سایر حفاظ ها شلوغ تر و پرشاخ و برگ تر است.از این جهت حفاظ بوته ای را می توان امن ترین نوع حفاظ دیواری دانست.

تفاوت تراکم حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای

حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای شباهت بسیار زیادی به هم دارند.اما این حفاظ ها یک تفاوت بسیار ریز ولی مهم دارند.تفاوت اصلی و مهم این دو حفاظ این هست که در حفاظ های شاخ گوزنی ،تعداد شاخ های در عرض 5 شاخه و یا کمتر است. برای محاسبه این فاکتور تنها کافی است که در قسمت عرض حفاظ قرار گرفته و شاخه های حفاظ را بشمارید.در زیر تصویری از عرض یک حفاظ بوته ای را مشاهده می کنید .برای شمارش تعداد شاخه ها در عرض این حفاظ ،اولین شاخه های هم ردیف را بشمارید.در زیر تعداد اولین شاخه های هم ردیف در عرض 6 عدد می باشد.

irdezh14000510

در حالت استاندارد تعداد شاخه ها در عرض 5 شاخه می باشد. اما دیده شده که برخی از تولید کنندگان حفاظ هایی با تعداد شاخ هایی تا 3 عدد نیز تولید کرده اند.در حالیکه در حفاظ های بوته ای تراکم عرضی 6 شاخه و یا بیشتر است.از این رو حفاظ های بوته ای تراکم و شلوغی بیشتری نسبت به حفاظ های شاخ گوزنی دارند.

 

 

یکی از خصوصیات مهم حفاظ های شاخ گوزنی مقاوم بودن آن در مقابل شرایط آب و هوایی است.جنس حفاظ های شاخ گوزنی از فلز می باشد . به الطبع فلز مقاومت بالایی در برابر شرایط آب و هوایی دارد.همچنین رنگ کاری که بر روی حفاظ انجام می شود باعث جلوگیری از پوسیدگی و زنگ زدگی در حفاظ می شود.

مشتریان مجموعه حفاظ شاخ گوزنی به دو گروه کلی تقسیم می شوند.گروه اول مصرف کنندگانی هستند که تقاضای خرید و نصب حفاظ در محل خود را دارند و گروه دوم نصاب ها و فروشندگان حفاظ می باشند.خرید حفاظ شاخ گوزنی از مجموعه ایران دژ برای هر دو گروه از این عزیزان مزایای فراوانی دارد.در زیر به توضیح برخی از این مزایا می پردازیم.

1-کیفیت بالای محصولات :محصولات ایران دژ کیفیت بالایی دارند .ما محصولات حفاظ شاخ گوزنی خود را با بهترین کیفیت ممکن ارائه می دهیم.

2-تحویل در اسرع وقت:یکی از مشکلاتی که برخی تولید کنندگان دارند بدقولی و عدم تحویل محصول در زمان مناسب می باشد.ما سفارشات مشتریان را در کمترین زمان ممکن و در اسرع وقت تحویل می دهیم.

3-قیمت مناسب:قیمت مناسب یکی از فاکتورهای مهم خریداران برای خرید محصول است.هرچقدر هم محصول با کیفیت تولید شود اما قیمت نامعقول و بالایی داشته باشد تمای به خرید آن محصول پایین خواهد بود.ما محصولات شاخ گوزنی خود را هم برای مصرف کنندگان و هم برای نصاب ها با مناسب ترین قیمت در بازار عرضه می کنیم.

در لینک زیر فایل تصویری از مراحل نصب حفاظ شاخ گوزنی قرار داده شده است.این کلیپ ،کلیپی بسیار مفید برای نصاب های تازه کار حفاظ شاخ گوزنی می باشد.

برای مشاهده کلیپ کلیک کنید.   منبع کلیپ:صفحه اینستاگرام ایران دژ

برای مشاهده کلیپ های بیشتر به صفحه اینستاگرام ایران دژ مراجعه نماید.

بالکن های منازل از جمله مکان هایی هست که سارقان از آن جهت ورود به منزل استفاده می کنند.به خصوص در طبقات اول ساختمان ها و آپارتمان ها امکان نفوذ از طریق بالکن بسیار بالاست.از این رو ارتقاع امنیت بالکن ها امری ضروری و لازم است.یکی از راههای ارتقاع امنیت بالکن ها نصب حفاظ های شاخ گوزنی در بالکن می باشد.نصب حفاظ شاخ گوزنی در بالکن ها امکان نفوذ از این قسمت را به شدت کاهش می دهد.همچنین به دلیل خصوصیت لرزش حفاظ امکان سقوط سارقان در صورت اقدام به نفوذ از این قسمت بسیار بالاست.

دقت داشته باشید که حفاظ های شاخ گوزنی نصب شده در بالکن ها،در صورتی که بالکن دارای دیوار باشد حداقل باید 1 متر باشد.

در زیر کلیپی از یک حفاظ شاخ گوزنی استاندارد قرارداده شده است.در این کلیپ شرایط حفاظ امنیتی استاندارد ذکر شده است.

برای مشاهده کلیپ کلیک کنید.

منبع کلیپ:https://www.instagram.com/irdezh صفحه اینستاگرام ایران دژ

 

یکی از معیارهای مهم در قیمت گذاری حفاظ های شاخ گوزنی و سایر حفاظ ها میزان تراکم حفاظ است.اما میزان تراکم حفاظ چیست و چگونه محاسبه می شود.مهمتر از همه مشتری چطور می تواند میزان تراکم حفاظ را محاسبه کند؟لازم به ذکر است که تراکم حفاظ به دو صورت طولی و عرضی می باشد.

برا مشاهده و دانلود کلیپ آموزش محاسبه تراکم حفاظ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

کلیپ 1 آموزش محاسبه تراکم حفاظ

کلیپ 2:آموزش شمارش تراکم طولی و عرض حفاظ

مجموعه ایران دژ آمادگی کامل جهت عقد قرارداد با شرکت ها و ادارات دولتی دارد.همکارای با ادارات و شرکت های بزرگ دولتی نیازمند توانمندی بالا در ارائه محصولات با کیفیت می باشد.مجموعه ایران دژ به لطف مدیریت و سالها تجربه در زمینه تولید حفاظ شاخ گوزنی از بهترین شرکت ها ارائه دهنده خدمات به شرکت ها و ادارات دولتی می باشد.

رنگ یکی از فاکتورهای مهم در زیبایی و کیفیت حفاظ به شمار می رود.زیبایی و کیفیت  رنگ تاثیر مستقیم بر زیبایی و ماندگاری حفاظ شاخ گوزنی دارد.در رنگ کاری می توان تکنیک هایی به کار برد که باعث زیبایی بیشتر محصول شود.یکی از این تکنیک ها استفاده از دو رنگ مختلف و البته هماهنگ به صورت موازی در کار است.برای مثال در حفاظ های با ارتفاع یک متر می توان نیم متر حفاظ را با یک رنگ و نیم متر بعدی را با رنگ دیگری رنگ کاری کرد؛ویا برخی از شاخه های حفاظ را با رنگی متفاوت از بدنه اصلی رنگ کاری کرد.

حفاظ های دو رنگی جذابیت بسیاری بیشتری نسبت به حفاظ های معمولی دارند.در ویلاها و خانه هایی با شکل های فانتزی می توان از این روش رنگ کاری برای حفاظ استفاده کرد.

دستگاه حفاظ شاخ گوزنی برای برش ،خم کردن میلگرد،زاویه دارکردن و تیز کردن حفاظ های شاخ گوزنی استفاده می شود.این دستگاه دارای انواع تک فاز و دو فاز می باشد.مجموعه ایران دژ مجهز به دستگاههای ساخت حفاظ شاخ گوزنی می باشد.

به تازگی شاهد ارائه میگرد های خاردار توسط برخی ارائه دهندگان میلگرد بوده ایم.این میلگرد ها برای حفا ظ های امنیتی از جمله حفاظ شاخ گوزنی تولید و ارائه می شوند.استفاده از میلگردهای خاردار امنیت حفاظ های شاخ گوزنی و سایر حفاظ ها را ارتقاع داده و عبور از آنها را مشکل تر می کنند.ایجاد خار در این میلگرد ها با تکنولوژی ها ئ تجهیزات جدید انجام شده است.به الطبع قیمت میلگردهای خار دارد از میلگردهای معمولی بالاتر است ؛از این رو قیمت تمام شده حفاظ های با میلگرد خار بالاتر از سایر حفاظ ها می باشد.

متاسفانه در سال های اخیر شاهد وقوع جرم ها و بزهکاری های فراوان در کشور بوده ایم.از این رو افزایش و ارتقاع امنیت منازل و مراکز تجاری از واجب ترین امور می باشد.متاسفانه می بینیم که برخی از ساکنان منازل و مدیران مراکز تجاری حتی کوچک ترین فاکتورهای امنیتی را در محل رعایت نمی کنند.دقت داشته باشید که سارقان همواره به دنبال سرقت از محل های کم دردسر تر هستند.وجود حفاظ های شاخ گوزنی و سایر حفاظ های امنیتی جدا از این که از ورود فیزیکی افراد جلوگیری می کند ،به لحاظ روانی نیز مانع و سد مهمی در مقابل تصمیم گیری سارقان برای سرقت از محل است.

با آمار  رو به رشد سرقت و دزدی از منازل و مراکز تجاری ،نصب و استفاده از حفاظ های امنیتی امری بسیار لازم و ضروری برای منازل و مراکز تجاری می باشد.

نصب یک دست حفاظ شاخ گوزنی به معنی هم تراز بودن و یکنواخت بودن اندازه و زاویه حفاظ ها می باشد.می دانیم که هر شاخه حفاظ تعدادی زیر شاخه دیگر دارد.کنار هم قرار گرفتن این شاخه ها مجموعه حفاظ را تشکیل می دهند.همه این شاخه ها اصلی و فرعی باید به یک اندازه و در یک جهت باشند.این امر هم به لحاظ امنیتی و هم به لحاظ زیبایی حفاظ های نصب شده ،امری مهم و لازم است.

لواسان از شهرهای بسیار زیبا و ییلاقی کشور است. در این شهر ویلاهای فراوانی ساخته شده اند.از این جهت که این منطقه به لحاظ گردشگری از مناطق مهم و قابل توجه است افراد زیادی در روزهای تعطیل به این منطقه سفر می کنند.یا توجه به وجود خانه های ویلایی فراوان در لواسان و روستاهای اطراف آن و همچنین لزوم ارتقاع امنیت این ویلاها ،نصب حفاظ شاخ گوزنی در این مناطق بسیار توصیه می شود.

ما با فروش و نصب حفاظ شاخ گوزنی در لواسان و روستاهای اطراف آن ،امنیت خانه های ویلایی این مناطق را تضمین می کنیم.ما عدم عبور از حفاظ های شاخ گوزنی نصب شده را تضمین می کنیم.

پکیج پیشنهادی ما

-حفاظ شخ گوزنی یا بوته ای تراکم 16 و ارتفاع 1 متری

-درب آکاردئونی

 

در زیر نمونه کاری از نصب حفاظ لیلیومی را مشاهده می کنید.این حفاظ یکی از بهترین و زیباترین نمونه کارهای حفاظ می باشد.مشخصات این حفاظ به شرح زیر می باشد.

رنگ :سفید طلایی

ارتفاع:120 تراکم 3گل

مناسب برای دیواری با ارتفع کمتر از 2/30 سانتیمتر

lilium

منبع تصویر :صفحه اینستاگرام ایران دژ

در برخی موارد نصب حفاظ شاخ گوزنی نیاز به استفاده از پروفیل وجود دارد.برای مصالدر مکان هایی که مسقف نیست ابتدا باید پروفیل نصب شود و سپس حفاظ بر روی آن نصب گردد.پروفیل های آهن مانند سایر کالا ها انواع مختلفی دارند.

ما همواره سعی در خرید و استفاده از بهترین نوع پروفیل جهت نصب حفاظ شاخ گوزنی می نمائیم.

نصب حفاظ شاخ گوزنی بر روی سردرب از جمله امور مهم در نصب حفاظ است .زمانیکه قصد نصب حفاظ بر روی دیوار را داریم ،حفاظ بر روی دیوار قرار می گیرد اما به دلیل باز و بسته شدن درب ،از آن نمی توان به عنوان تکیه گاه استفاده کرد و حفاظ را بر روی درب قرار داد.در برخی موارد درب ورودی مسقف است اما در موارد بسیاری نیز سقفی بر روی درب وجود ندارد که حفاظ بر روی آن قرار گیرد.در این موارد ابتدا باید پروفیل بر روی سردرب نصب شود و سپس حفاظ ها بر روی پروفیل نصب گردد.

دلالان و و اسطه ها مانند بسیاری از حوزه ها در زمینه حفاظ های امنیتی نیز حضور دارند.واسطه و دلال ها باعث افزایش قیمت حفاظ و بعضا ارائه کالاهای نامطلوب و بی کیفیت به مشتری می شوند.حضور دلال ها در هر کسب و کاری نوعی آفت و مشکل محسوب می شود.با این حال دلالان با استفاده از روش های مختلف خود را تولید کننده یا وارد کننده محصول جا می زنند و اقدام به فروش محصولات می کنند.

امروزه هم خریداران و هم فروشندگان بر نقش مخرب واسطه ها آگاه شده اند و سعی در خرید مستقیم از تولید کننده یا فروشنده دارند.طراحی سایت ها و درج آگهی در وب سایت هایی نظیر دیوار ،شیپور و... از بهترین ابزار ایجاد ارتباط مسقیم بین تولید کننده و مصرف کننده است.تولید کنندگان می توانند با تولید محصولات در مقیاس وسیع و انبار کردن محصولات خود توان پاسخگویی به نیاز خریداران را در کمترین زمان ممکن داشته باشند.

ما با تولید انواع محصولات حفاظ امنیتی و ذخیره آن برای خریداران در آینده ،قادر به فروش محصولات خود در کمترین زمان ممکن می باشیم.

مناقصه روشی است برای دریاقت خدمات ومحصولات با کیفیت مشخص ،با کمترین مبلغ ممکن.معمولا مناقصه ها در ابعاد بزرگ و توسط شرکت ها و سازمان های بزرگ انجام می شود.مجموعه ایران دژ پای ثابت بسیاری از مناقصه های حفاظ شاخ گوزنی در کشور می باشد.ما با شرکت در مناقصه ها برگزار شده توسط سازمان و شرکت های بزرگ همواره سعی در ارائه بهترین خدمات با مناسب ترین قیمت برای این مجموعه ها می باشیم.

جوشکاری یکی از پروسه های مهم در تولید حفاظ شاخ گوزنی است.با این حال خدمات جوشکاری خدمات مهمی در زمینه تعمیرات حفاظ ها  نیز می باشد.همانطور که می دانید حفاظ ها قطعات چند سانتیمتری هستند که با جوشکاری به هم متصل می شوند.با این حال ممکن است به دلیل فشار بر حفاظ یا برخورد قطعات حفاظ شکسته شود.از این رو در این موارد نیاز به انجام جوشکاری در محل می باشد.

مجموعه ایران دژ خدمات جوشکاری سیار در محل مشتریان را انجام می دهد.در صورت نیاز به انجام هر نوع جوشکاری در محل ما قادر به فرستادن تجهیزات جوشکاری و تکنسین های جوشکار به محل مشتری می نمائیم.

 

یکی از کارهایی که می تواند زیبایی حفاظ امنیتی را چندین برابر کند و همچنین جلوه ای زیبا و رویایی به محل دهد ،نورپردازی بر روی حفاظ های امنیتی است.نورپردازی بر روی حفاظ های امنیتی از جمله مواردی هست که بسیاری از مشتریان خوش ذوق و با سلیقه تمایل به انجام آن دارند.در نورپردازی حفاظ های امنیتی از سیم کشی و لامپ های رنگی  استفاده می شود.این لامپ ها در شب روشن می شوند و باعث نورانی شدن و  تغییر رنگ محیط به صورت بسیار جذابی می شوند.نکته ای که باید هنگام نورپردازی به شدت مراقب بود این هست که جریان برق به هیچ وجه از سیم و کابل ها به حفاظ ها وارد نشود.

انجام نورپردازی توسط مجموعه ایران دژ انجام نمی شود و این کار توسط برق کاران و سیم کش ها انجام می شود.

ایران دژ در کنار تولید حفاظ شاخ گوزنی برای مشتریان ،اقدام به تامین قطعات انواع حفاظ برای مشتریان می نماید.قطعاتی نظیر میلگرد و پروفیل از جمله قطعاتی هستند که بیشترین آمار فروش و ارسال به همکاران را دارند.ما انواع میلگردهای در اندازه ای مختلف را برای همکاران آماده و ارسال می کنیم.ما در کنار فروش قطعات اقدام به ارائه خدمات رنگ کاریو برشکاری برای همکاران حفاظ ساز می نمائیم.

تولید حفا شاخ گوزنی پروسه های مختلفی دارد.از جوشکاری تا رنگ کاری و... همگی پروسه های دشواری هستند که رعایت کامل اصول ایمنی باید به صورت کامل در آن رعایت شود.استفاده از لباس کار مقاوم در برابر گرما و حرارت،دستکش های ضد برش ،عینک جوشکاری و ماسک های مخصوص از جمله مهمترین مواردی هستند که تولیدکنندگان حفاظ باید رعایت کنند.

در تهران چندین مرکز فروش عمده آهن آلات وجود دارد.بازار آهن شادآباد از بزرگترین مراکز فروش آهن در تهران و سراسر کشور می باشد.شهرک نسیم شهر در شهرستان بهارستان واقع در جنوب تهران نیز یکی از مراکزعمده فروش آهن و میلگرد است.

میلگرد استفاده فراوانی در تولید حفاظ شاخ گوزنی دارد.در بازار ایران چندین نوع میلگرد با کیفیت مختلف داریم.برخی افراد سودجو برای سود بیشتر اقدام به تولید میلگردهای غیراستاندارد می کنند.شناخت میلگردهای استاندارد و سایر فلزات مورد نیاز تولید حفاظ ،از مهم ترین ويژگی هایی هست که یک تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی باید داشته باشد .ما با اشراف کامل وشناخت کامل انواع مواد اولیه مورد نیاز تولید حفاظ شاخ گوزنی منجمله میگرد، بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه را خریداری و در تولید حفاظ استفاده می کنیم.

محصولت حفاظ شاخ گوزنی پس از تولید باید به محل ارسال شوند.ارسال محصولات به محل معمولا توسط کامیون انجام می شود.در مواردی که تعداد و حجم حفاظ ها کم باشد می توان از وانت یا نیسان نیز استفاده کرد.دقت داشته باشید که حفاظ های شاخ گوزنی و سایر حفاظ ها نوک ها و شاخه های بسیار تیزی دارند .از این روهنگام حمل و نقل حفاظ با وسایل نقلیه باید دقت و مراقبت کافی انجام شود.

حفاظ ها باید به صورت خیلی محکم و ایمن در پشت کامیون یا وانت بسته شوند به صورتی که امکان تکان خوردن و حرکت نداشته باشند.حرکت وسیله نقلیه در هنگام انتقال حفاظ باید آرام و کاملا با احتیاط باشد.

همچنین کارگران در جابه جایی و نصب حفاظ باید از دستکش های ضد برش و مقاوم استفاده کرد.

حفاظ بوته ای در کنار حفاظ شاخ گوزنی از محبوب ترین و پراستفاده ترین حفاظ ها می باشد.امنیت بالا و ظاهر زیبا و قیمت مناسب از مزایای حفاظ های بوته ای هستند.

مجموعه ایران دژ از بزرگترین تولید کنندگان حفاظ بوته ای در کشور می باشد.تولید انبوه حفاظ بوته ای و فروش عمده و تکی به همکاران و مشتریان مهم ترین فعالیت ما در زمینه حفاظ بوته ای می باشد.

حفاظ آفتابگردانی از انواع جدید و زیبای حفاظ شاخ گوزنی است.در این نوع حفاظ ها قسمت های بالایی حفاظ همچون گل های آفتاب گردان طراحی شده اند.این حفاظ ها جلوه و زیبایی خاصی به محل می بخشند.برخلاف سایر حفاظ ها که ظاهری خشن دارند ،این حفاظ ها ظاهری طبیعی و جذاب دارند.

 

حفاظ شاخ گوزنی علارغم مزایای فراوانی که دارد می تواند باعث بروز خطراتی نیز شود.

افتادن سیم برق بر روی حفاظ از جمله مهمترین عوامل خطری است که در مقالات قبلی ذکر شد.

یکی از خطرات استفاده از این حفاظ ها ، بارش برف بر روی حفاظ و دیده نشدن حفاظ توسط سایر افراد است.این خطر در حفاظ هایی که بر روی سطح زمین نصب می شوندو یا در ارتفاع کمتری نصب می شوند بیشتر است.

تلاش برای عبور از بالای حفاظ شاخ گوزنی یکی دیگر از خطراتی هست که می تواند به مصدومیت و یا حتی مرگ افراد منجر شود.

 

 

مرکز ایران دژ کلیه ضایعات مربوط به حفاظ های شاخ گوزنی ،حفاظ بوته ای و سایر حفاظ ها را با بالاترین قیمت از فروشندگان خریداری می کند.بایت حضور در محل و جمع آوری حفاظ هیچ هزینه ای از مشتری دریافت نمی شود.

ارزان ترین حفاظ های شاخ گوزنی را از ما بخواهید.ما به تولید حفاظ شاخ گوزنی مرغوب و ارائه قیمت های درب کارخانه و کف بازار در خدمت امنیت و آسایش شما هم میهنان عزیز هستیم.

حفاظ های امنیتی اشکال و انواع بسیار مختلفی دارند .حفاظ های شاخ گوزنی ،حفاظ بوته ای ،حفاظ لیلیوم ،حفاظ سرنیزه ای و حفاظ های کلاسیک جزو شناخته شده ترین حفاظ ها می باشند.تولید حفاظ های امنیتی به حفاظ های ذکر شده در بالا محدود نمی باشد .

تولید کنندگان و صنعتگران در زمینه حفاظ های امنیتی می توانند با خلاقیت و استفاده از علم روز حفاظ هایی با اشکال و انواع جدید تولید کنند که لزوما این حفاظ ها هیچ کدام از انواع ذکر شده در بالا نباشند.بارها دیده شده که تولید کنندگان حفاظ های امنیتی با ذوق و سلیقه خود حفاظ هایی کاملا متفاوت از حفاظ های امنیتی مرسوم تولید کرده اند .کما اینکه حفاظ های مرسوم و شناخته شده نیز توسط همین صنعتگران ابداع شده اند.

مشتریان عزیز در صورتی که درخواست تولید و نصب حفاظ های امنیتی در اشکال و شگل های جدید داشته باشند  مرکز قادر به تولید حفاظ های امنیتی در هر شکل ،اندازه و نوع می باشد .

همانطور که میدانیم حفاظ های شاخ گوزنی و سایر حفاظ ها معمولا بر روی دیوار نصب می شوند .اما این حفظ ها موارد استفاده دیگری دارند که در زیر به برخی از این موارد اشاره می کنیم.

-استفاده از حفاظ های امنیتی در محوطه ویلاها وباغ ها:این مورد استفاده از حفاظ های امنیتی گرچه چندان به صرفه نیست اما در مراکز مهم و مکان های خاص گاها استفاده می شود.

-استفاده از حفاظ امنیتی بر روی پنجره ها:بسیار دیده شده است که بر روی پنجره ها از حفاظ ها و نرده های امنیتی استفاده می شود.

 

حفاظ های سرنیزه ای از قدیمی ترین نوع حفاظ ها هستند.با وجود تولید انواع جدید حفاظ های شاخ گوزنی و سایر حفاظ های مدرن حفاظ های سرنیزه ای هنوز جایگاه خود را درمیان حفاظ های امنیتی حفظ کرده اند و با توجه به قدیمی بودن این حفاظ ها هنوز هم آمار استفاده و نصب بالایی دارند.

نوک این حفاظ ها شبیه سرنیزه هست و به صورت یکسر ، دوسر و سه سر ساخته  و بر روی دیوار نصب می شوند .حفاظ های سرنیزه ای با سه سر از جمله مهم ترین ، قوی ترین  و گران ترین نوع حفاظ های سرنیزه ای  هستند و عبور از آن در شرایط عادی تقریبا غیر ممکن است .

کارخانه های بسیاری در ایران اقدام به تولید محصولات حفاظ شاخ گوزنی می کنند .به دلیل وجود سروصدای زیاد در هنگام تولید این محصولات و همچنین نیاز به وجود فضای زیاد ، تولید حفاظ شاخ گوزنی معمولا در خارج و اطراف از شهرها انجام  می شود .حداقل مساحت مورد نیاز برای احداثث کارخانه تولید حفاظ شاخ گوزنی حدود 300متر می باشد .تولید حفاظ ها شاخ گوزنی معمولا در فضاهای باز و خارج از سالن انجام می شود.

با خرید مستقیم از کارخانه های تولید حفاظ شاخ گوزنی و سایز حفاظ های امنیتی در هزینه و وقت خود صرفه جویی کنید.

 

مجموعه ایران دژ سفارش تولید حفاظ شاخ گوزنی برای همکاران در سراسر کشور را انجام می دهد.نصابان محترم حفاظ شاخ گوزنی در هرکجای کشور که باشند در صورت دریافت سفارش از مشتری متراژ و نوع حفاظ درخواستی را برای ما ارسال کرده و پس از چند روز حفاظ های تولید شده و آماده را در محل خود دریافت خواهند کرد.جهت ثبت سفارش با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

برخی دوستان در مورد نرده دیواری سوالاتی مطرح می کنند و در مورد تفاوت این محصول با حفاظ های مدل شاخ گوزنی سوالاتی مطرح می کنند. بایستی خدمات این دوستان عرض کنیم که نرده دیواری یا حفاظ دیواری نامی است که افراد عامی برای حفاظ های شاخ گوزنی و سایر حفاظ ها اطلاق می کنند.از این رو هیچ تفاوتی قابل ذکری میان حفاظ شاخ گوزنی و نرده دیواری یا حفاظ دیواری وجود ندارد.

شرکت ایران دژ در شهرهای مختلفی پروژه های فروش و نصب حفاظ شاخ گوزنی را انجام داده است.برخی از شهرهایی که این شرکت اقدام به انجام پروژه های حفاظ شاخ گوزنی نموده است در زیر توضیح داده ایم.

پروژه نصب حفاظ شاخ گوزنی در ساری

پروژه نصب حفاظ شاخ گوزنی در گلستان

پروزه نصب حفاظ شاخ گوزنی در استان البرز

پروژه نصب حفاظ شاخ گوزنی در زنجان

پروژه نصب حفاظ شاخ گوزنی در همدان

پروژه نصب حفاظ شاخ گوزنی در مشهد

پروژه نصب حفاظ شاخ گوزنی در کرمان

پروژه نصب حفاظ شاخ گوزنی در ایلام

پروژه نصب حفاظ شاخ گوزنی در مناطق مختلف در استان تهران

پروژه نصب حفاظ شاخ گوزنی در بیجار

پروژه نصب حفاظ شاخ گوزنی در مازندران

ارسال به کلیه نقاط کشور

 

کلیپ های تصویری تولید حفاظ شاخ گوزنی

در زیر چند کلیپ تصویری از مجموعه ایران دژ قرار داده شده است.در این کلیپ ها نحوه تولید حفاظ ،شرایط تولید محصولات و موارد دیگری دیده می شوند.برای دانلود و مشاهده کلیپ ها بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

کلیپ 1

کلیپ 2

کلیپ 3

تولید و نصب حفاظ های لاکچری در تهران

در تهران ویلاهای تفریحی فراوانی وجود دارد.بسیاری از این ویلاها ارزش بسیار بالایی دارند؛ویلاهای لاکچری و فوق گران قیمت که در بهترین نقاط شهر ساخته شده اند و جهت امور تفریحی و مسافرتی مورد استفاده ساکنن قرار می گیرند.به الطبع ساکنین و مالکان این ویلاها در صورت نیاز به نصب حفاظ ترجیح می دهند زیباترین و حرفه ای ترین حفاظ ها را نصب کنند.شاید قیمت حفاظ  برای این افراد جزو آخرین اولویت ها باشد.

ما با تولید و نصب حفاظ های شاخ گوزنی لاکچری و بسیار زیبا و با کیفیت از بهترین ارائه دهندگان این محصولات در تهران و سراسر کشور هستیم.

کلیپ تصویری جوشکاری حفاظ

انجام جوشکاری یکی از پروسه های مهم در تولید حفاظ شاخ گوزنی است.در واقع تولید حفاظ شاخ گوزنی بدون جوشکاری ممکن نیست.ما با انجام جوشکاری های co2 توسط حرفه ای ترین تکنسین های جوشکار حفاظ ، یکی از بهترین تولید کنندگان انواع حفاظ در کشور هستیم.

در کلیپ زیر جوشکاری حفاظ های شاخ گوزنی نمایش داده شده است.

برای دیدن کلیپ جوشکاری حفاظ در پیج ایسنتاگرام ما ، اینجا کلیک کنید.

مهم ترین فاکتورها در حفاظ های شاخ گوزنی چیست؟

مهم ترین فاکتورها در حفاظ های شاخ گوزنی ،وزن مناسب،تراکم بالا ،نوع رنگ ،نوع جوش و نوع شاسی می باشد.متاسفانه برخی از تولید کنندگان  برای فروش ارزان تر محصولات خود محصولاتی با تراکم پایین و وزن کم تولید می کنند.انجام جوش معمولی یا الکترود که مقاومت کمتری نسبت به جوش co2 دارد نیز از مواردی هست که باعث کاهش کیفیت حفاظ می شود(جوش co2 مقاوم ترین جوش حفاظ می باشد).

در حفاظ های امنیتی برای شاسی از پروفیل استفاده می شد .در حالیکه برخی از تولید کنندگان به جای استفاده از پروفیل از  میلگرد در تولیدات خود استفاده می کنند.

طراحی های جدید حفاظ

ساخت حفاظ به گونه ای که امکان گذاشتن جای پا برای عبور از آن، و هچنین امکان گرفتن بخشی از حفاظ با دست و بالا رفتن از آن وجود نداشته باشد بسیار مهم است.این امر بیشتر به نوع طراحی حفاظ بر می گردد.در طراحی دقیق حفاظ نباید امکان قرار دادن پا برای بالا رفتن از حفاظ باشد.در بسیاری از  حفاظ های قدیمی و سنتی ،حفاظ خود به نوعی به صورت یک تکیه گاه عمل می کرد.افراد به راحتی می توانستند از حفاظ بالا رفته و از آن عبور کنند.در واقع این حفاظ ها خود به نوعی اهرم و تکیه گاه برای سارقان بودند.

در طراحی جدید حفاظ ها زاویه های حفاظ به گونه ای طراحی می شوند که امکان قرار دادن دست و پا بر روی حفاظ وجود ندارد.این امر را می توان در همه انواع حفاظ ها منجمله حفاظ شاخ گوزنی پیاده کرد.به یاد داشته باشیم که مهمترین فاکتور در حفاظ جلوگیری از عبور سارقان است.حفاظی که عبور سارقان را امکان ناپذیر کند بهترین گزینه برای استفاده و نصب می باشد.

حفاظ های مارپیچ از جمله حفاظ هایی هستند که امکان قراردادن جای پا در آن وجود ندارد.

ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی

ارتفاع حفاظ های شاخ گوزنی قابل تولید حداکثر 2 متر می باشد.البته سفارش حفاظی با این طول بسیار بعید و نادر است.حفاظ ها معمولا در ارتفاع های 70 تا 120 سانتیمتر تولید می شوند.

نصب حفاظ شاخ گوزنی در حیاط منازل

یکی از موارد استفاده از حفاظ شاخ گوزنی نصب حفاظ  بر روی دیوار حیاط منازل است.در اغلب مواردی که خانه ها به صورت دیوار به دیوار هستند  مشتریان ترجیح می دهند که حفاظ را در قسمت های ورودی و حساس خانه نصب کنند؛برای مثال بالای درب منازل .در این موارد دیوار حیاط به دلیل اینکه به دیوارهمسایه وصل است اغلب افراد لزومی برای نصب حفاظ نمی بینند.اما مواردی وجود دارد که خانه در مکانی قرار دارد که همسایه دیوار به دیواری وجود ندارد.دراین شرایط دورتادور حیاط باز است و هرکسی می تواند با بالا رفتن از هر قسمت از دیوار وارد حیاط منزل شود.در این شرایط نصب حفاظ شاخ گوزنی بر روی دورتادور دیوار حیاط خانه امری لازم و ضروری است.

حفاظ های امنیتی هر چند ممکن است ظاهر منزل را اندکی خشن نشان دهند اما امنیتی که در پس ظاهر آن هست ،حس خوب آرامش و امنیت بیشتر را برای شما و خانواده تان به ارمغان خواهد آورد.

حفاظ لیلیوم در تهران

حفاظ لیلیوم به لحاظ زیبایی و کیفیت بهترین نوع حفاظ است.قیمت حفاظ این حفاظ از سایر حفاظ ها بالاتر است .حفاظ لیلیوم بعد از حفاظ شاخ گوزنی ،حفاظ بوته ای و آبشاری پر استفاده ترین نوع حفاظ است.مشتریان فراوانی در تهران علاقه مند به نصب حفاظ لیلیوم هستند.در حفاظ های لیلیومی نیز مانند سایر حفاظ ها از پروفیل به عنوان شاسی حفاظ استفاده می شود.

ایران دژ نصب و فروش انواع حفاظ لیلیوم در تهران را انجام می دهد.

تولید حفاظ شاخ گوزنی در رنگ های روشن

حفاظ شاخ گوزنی را می توان در رنگ های مختلفی تولید کرد.سابقا اغلب تولیدکنندگان و مشتریان رنگ هایی مثل رنگ سفید ،سیاه را برای حفاظ انتخاب می کردند.اما در سال های اخیر سلیقه مشتریان و تولیدکننگان به سمت استفاده از رنگ های روشن تغییر کرده است.حفاظ های شاخ گوزنی دارای ظاهری سخت و خشن هستند.از این رو استفاده از رنگ های روشن نظیر قرمز،آبی ،زرد و... باعث زیبایی و جلوه بیشتر حفاظ شاخ گوزنی می شوند.همچنین حفاظ های شاخ گوزنی با رنگ های روشن و زیبا باعث زیبایی و شادتر دیده شدن محیط می شود.

استفاده از دو یا چند رنگ در رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی از جمله تکنیک های دیگر برای زیبا سازی حفاظ شاخ گوزنی است.

خرید حفاظ شاخ گوزنی بدون واسطه

خرید مستقیم و بدون واسطه هر نوع محصولی از تولید کنندگان کاری مقرون به صرفه و صحیح است.خرید مستقیم از تولید کنندده مزایای فراوانی دارد که در زیر چند مورد ان را ذکر می کنیم.

-خرید با قیمت پایین تر

-دریافت پشتیبانی و گارانتی مناسب

-اطمینان از اصالت محصول

-حمایت از تولید کننده

مجموعه ایران دژنیز دارای کارگاه مجهز تولید حفاظ شاخ گوزنی و سایر حفاظ ها می باشد.تولیدات این مجموعه به صورت کامل در این کارگاه انجام می گیرد.ما همواره سعی داریم با انجام تبلیغاتی قوی و موثر ، به جای فروش محصولات به واسطه ها و فروشندگان ؛محصولات خود را به صورت مستقیم به مشتریان و مصرف کنندگان ارائه دهیم.

ست کرد حفاظ شاخ گوزنی با درب منزل

یکی از راههای زیباسازی در حوزه حفاظ شاخ گوزنی ،ست کردن حفاظ با درب منزل است.همان طور که در تصویر زیر می بینید رنگ و شکل حفاظ های شاخ گوزنی با درب منزل ست شده است .

irdezhnew product1400 6

 نصب حفاظ بوته ای در تهران

در تصویر زیر حفاظ بوته ای نصب شده در یک ویلای مسکونی در شنال تهران مشاهده می کنید.این حفاظ به متراز 7 متر نصب شده است.حفاظ مربوطه از نوع حفاظ بوته ای با تراکم 16 و ارتفاع 90 سانتیمتر می باشد.

irdezhnew product1400 5

نصب حفاظ شاخ گوزنی هلالی

برخی از درب ها دارای قوص هستند.از این رو هنگام نصب حفاظ شاخ گوزنی و سایر حفاظ ها بر روی این درب ها نمی توان از پروفیل صاف  برای نصب حفاظ شاخ گوزنی استفاده کرد(به دلیل قوص دار بودن درب).

irdezhnewproduct140019

تصویر بالا یکی از پروژه های حفاظ شاخ گوزنی در تهران است ؛این حفاظ به تازگی توسط ایران دژ نصب گردیده است.در تصویر بالا یک درب قوص دار مشاهده می کنید.همانطور که در تصویر می بینید حفاظ شاخ گوزنی به صورت قوص دار و هلالی بر روی درب نصب شده است.در پروژه های اینچنینی ابتدا اندازه درب و میزان قوص به صورت دقیق محاسبه می شود.سپس حفاظ تولید شده و در محل نصب می گردد.هزینه حفاظ شاخ گوزنی بر روی مکان های قوص دار (به دلیل نیاز به قوص دار کردن پروفیل و انجام محاسبات لازم )کمی بیشتر از حفاظ شاخ گوزنی در مکان های معمولی است.

توضیحات عبارت های فنی

1.پروفیل تیرآهن در سایزها و ضخامت های مختلف می باشد .حفاظ ها بر روی پروفیل نصب می شوند.

نصب حفاظ بوته ای در تهران

در تصویر زیر حفاظ بوته ای نصب شده در یک واحد ویلایی را مشاهده می کنید.این منزل در شمال شهر تهران می باشد.حفاظ بوته ای استفاده شده در این منزل تراکم 16 می باشد.به دلیل ارتفاع متفاوت بخش هایی از دیوار ،در این پروژه از دو حفاظ های با دو ارتفاع  80 و 100 سانتیمتری استفاده شده است.

این حفاظ ها دارای آبکاری طلایی رنگ می باشند.

irdezhnew product1400 1

نصب حفاظ شاخ گوزنی در تهران در متراژ کم

IMG 20200421 WA0006

برخی مشتریان درخواست نصب حفاظ در متراژهای کم دارند .برای مثال درخواست  نصب حفاظ در اندازه 1 یا نیم متر.به دلیل متراژ پایین در این نوع درخواست ها و کم بودن سود آن بسیاری از تولید کنندگان و نصاب ها خدمات با متراژ پایین را به دلیل به صرفه نبودن انجام نمی دهند .مرکز حفاظ شاخ گوزنی ایران دژ انجام خدمات حفاظ شاخ گوزنی با هر متراژی حتی متراژ های نیم و یک متر را با دریافت هزینه مازاد جهت ایابو ذهاب در محل انجام می دهد.(هزینه مازاد ایاب و ذهاب تنها در متراژ های پایین دریافت می شود)

حفاظ شاخ گوزنی با طرح درب منازل

مدل جدیدیا از حفاظ شاخ گوزنی که توسط شرکت ایران دژ ساخته شده است حفاظ های شاخ گوزنی با طرح درب منزل می باشند.این حفاظ ها معمولا بر روی دیوارها کوتاه نصب می شوند .در تصویری که در زیر مشاهده می کنید دیواری با طول 20 متر و با ارتفاع حدود 1 متر می باشد که با فاصله های 2/5 متری ستون های بلند بر روی این دیوار ساخته شده است.بین این ستون ها حفاظ هایی با شکل درب تا بالای ستون کشیده شده است و در بالای حفاظ های نیز حفاظ های شاخ گوزنی جوش داده شده اند.این طرح حفاظ یکی از مدرن ترین و زیباترین طرح ها برای حفاظ های امنیتی می باشد.استفاده از طرح های خلاقانه در تولید حفاظ شاخ گوزنی در کنار ارتقاع امنیت می تواند جلوه ای زیبا و بسیار جذاب به محیط دهد.

irdezh

مشتریان حفاظ شاخ گوزنی خود می توانند طراح یک طرح خلاقانه و جدید برای حفاظ شاخ گوزنی باشند.لازم است بدانید ما هیچ محدودتی برای ساخت حفاظ های شاخ گوزنی با اشکال مختلف نداریم و قارد به تولید هر نوع حفاظ امنیتی هستیم.

 

ارزان ترین قیمت برای شاخ گوزنی تهران

حفاظ شاخ گوزنی کالاهایی هستند که توسط میلگرد تولید می شوند و همه می دانیم که میلگرد قیمت ثابت و مشخصی دارد.اما لازم است بدانید موارد دیگری غیر از قیمت میلگرد بر قیمت تمام شده حفاظ شاخ گوزنی موثر می باشد.مواردی نظیر رنگ کاری ،خم کاری ،نصب و .... .ایران دژ علاوه بر اینکه همواره سعی در ارائه قیمت های بسیار مناسب و حداقلی برای مشتریان دارد در مواردی که مشتریان توان مالی خرید حفاظ های شاخ گوزنی تولیدی این مجموعه را ندارد پیشنهادهای نصب حفاظ با قیمت های پایین تر به مشتریان می دهد.این حفا ظها ممکن است حفاظهای دست دوم ویا بدون رنگکاری باشند که طبیعتا با قیمت تمام شده کمتری ارائه می شوند.

___________________________________________________________________________________________________

اهمیت افزایش امنیت منازل و محل کار در سال های اخیر:

در سال های اخیر به دلیل افزایش ناگهانی قیمت ها که باعث بروز موجی از مشکلات اقتصادی و اجتماعی در کشورمان شد  متاسفانه آمار جرم و جنایت و سرقت رو به افزایش نهاد.در شهر تهران آمار سرقت نسبت به سایر شهرها بیشتر است از این رو درخواست نصب حفاظ شاخ گوزنی در تهران بیش از سایر مناطق و شهرهای کشور است.در فضای نا امن فعلی افزایش امنیت منازل و محل کار بیش از پیش لازم و ضروری است .خانه ها ،ویلاهای تفریحی و ادارات و شرکتها از جمله مهم ترین اهداف سارقان می باشند.

انتخاب حفاظ شاخ گوزنی به عنوان بخشی از پروتکل و راهکار امنیتی برای خانه ها امری هوشمندانه و لازم است .مرکز حفاظ شاخ گوزنی ایران دژ علارغم افزایش قیمت آهن و ومیلگرد محصولات خود را با قیمت سال قبل به فروش می رساند.

_________________________________________________________________________________________________

تولید حفاظ شاخ گوزنی در تهران

ایران دژ یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع حفاظ شاخ گوزنی در تهران می باشد.ما با تکیه بر تجربه چندین ساله در زمینه تولید،فروش و نصب حفاظ شاخ گوزنی در تهران از بزرگترین تولید کنندگان این محصول امنیتی در استان تهران هستیم.تولید محصولاتی مقاوم ،با کیفیت و زیبا در کنار نصب حرفه ای و پشتیبانی به موقع در صورت بروز مشکل،ایران دژ را از سایر شرکتهای تولید کننده این محصول کاملا متمایز کرده است.تهران به عنوان پایتخت کشور و شهری بسیار بزرگ با میلیون ها ساختمان به عنوان اصلی ترین بازار محصولات شاخ گوزنی می باشد .ما با ارائه محصولات حفاظ شاخ گوزنی برای مشتریان عزیز در تهران وسراسر کشور با قیمتی مناسب و کیفیت عالی و ماندگار در خدمت هم میهنان عزیز هستیم.

هزینه نصب حفاظ شاخ گوزنی در تهران:

هزینه نصب حفاظ شاخ گوزنی ایران دژ در تهران نسبت به سایر مناطق کشور کمتر می باشد.همانطور که می دانید شرکت ایران دژ واقع در تهران می باشد از این رو هزینه تحویل و نصب این حفاظ ها در تهران کمتر از تحول و نصب در سایر شهرستان ها می باشد.پر واظح است هر چقدرمنطقه و  شهرستانی دورتر از تهران باشد و به نسبت کرایه و مسافت بر هزینه کلی تمام شده نصب حفاظ شاخ گوزنی در آن منطقه افزوده می شود.

مقالات مرتبط

فروش حفاظ شاخ گوزنی

تولید حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

کلمات کلیدی

حفاظ شاخ گوزنی ،شاخ گوزنی،حفاظ،حفاظ شاخ گوزنی در تهران

ا

همانطور که قبلا گفته شد نوک شاخه های حفاظ شاخ گوزنی کاملا تیز می باشد.این خصوصیت باعث می شود کسی فکرعبور کردن ازحفاظ را نداشته باشد. برندگی نوک حفاظ در کنار خصوصیت لرزش آن سد بسیار مهم و خطرناکی برای کسانی می باشد که قصد عبور از حفاظ دارند.نوک تیز بودن شاخه های حفاظ در مورد سایر انواع حفاظ ها نظیر حفاظ لیلیوم و حفاظ بوته ای و... بایستی به صورت کامل رعایت شود.

مکان هایی وجود دارند که بایستی حتما در آن مکان ها از حفاظ های شاخ گوزنی استفاده شود.در غیر این صورت در واقع امنیتی برای مکان مورد نظر وجود نخواهد داشت.در زیر به بررسی برخی از این مکان ها می پردازیم و چالش های امنیتی و دلایل استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در این مکان ها را توضیح می دهیم.

ویلاهای تفریحی :ویلاها یکی از مکان هایی هست که به کرات مورد دستبرد قرار می گیرند.این ویلاها معمولا به مدت زمان های طولانی مورد استفاده قرار نمی گیرند از این رو یکی از اهداف سارقان به شمار می روند .استفاده از حفاظ شاخ گوزنی به همراه درب های محکم و غیر قابل نفوذ مهم ترین تمهیداتی هستند که برای این مکان ها می تواند در نظر گرفت.

خانه ها  و ساختمان های واقع در محلات نا امن:در سراسر کشورمان محلاتی وجود دارند که جرم و بزهکاری در آن مکان ها بیش از سایر محلات است و برای این مکان ها بایستی تمهیدات امنیتی مناسب در نظر گرفته شود.

این مقاله ادامه دارد

مرکز ایران دژ تخفیف ويژه ای برای محصولات حفاظ شاخ گوزنی خود در نظر گرفته است.تخفیفات ذکر شده از تاریخ 98/11/12 تا پایان سال 98 می باشند.برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تخفیفات این مرکز با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

همکاران نصاب حفاظ حتما دقت داشته باشند در هنگام پروژه نصب از کلیه تجهیزات امنیتی تعبیه شده استفاده نمایند.همچنین

در فصل سرما و هنگام بارندگی بسیار محتاط و با حوصله کار را دنبال کنند.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی در تهران

محل تولید حفاظ های شاخ گوزنی ایران دژ در شهرستان اسلامشهر می باشد.این شهرستان فاصله اندکی با استان تهران دارد و مشتریان به راحتی می توانند به مجموعه تولیدی ایران دژ مراجعه کرده و حفاظ شاخ گوزنی مورد نیاز خود را دیده و انتخاب کنند.بسیاری از مشتری ها در مورد قیمت حفاظ شاخ گوزنی سوال می کنند.بایستی خدمت این دوستان عرض کنیم که تنوع در حفاظ های شاخ گوزنی به قدری زیاد هست که امکان ارائه قیمت مشخصی وجود ندارد و تنها پس از انتخاب نهایی مشتری امکان ارائه قیمت وجود دارد.اما مشتریان تهرانی بایستی این مورد را مد نظر داشته باشند که به دلیل نزدیکی محل تولید حفاظ های شاخ گوزنی ایران دژ با تهران قیمت تمام شده برای مشتریان اندکی پایین تر از سایر استان ها می باشد و علت ان به دلیل کم بودن مسافت برای حضور و نصب و خدمات پس از فروش می باشد.

مواردی اصلی که در تعیین قیمت حفاظ موثر است به شرح زیر می باشند.

نوع حفاظ

متراژ و ارتفاع حفاظ

ضخامت میله ها

فاصله تا محل نصب حفاظ

نوع رنگ حفاظ

 

حفاظ های شاخ گوزنی در همه جا و همه شهرها شناخته شده است و  مشتریان خود را دارد  منتهی این حفاظ ها در تهران جایگاه  ويژه و منحصر به فردی دارند بويژه در شمال تهران و خانه های ویلایی  و ویلاهای خارج  شهر درصد بالایی از مردم  تهران ترجیح می دهند از این حفاظ ها برای افزایش امنیتی محل زندگی خود استفاده کنند .  میانگین ارتفاع حفاظ  درخواستی  نیز حدود یک متر می باشد و در ویلاهای خارج از شهر معمولا حفاظ هایی با ارتفاع بالاتر نصب می کنند .

حفاظ را نمی توان به دلخواه و در هر شرایطی نصب کرد در صورتی که دیوار اشتراکی با همسایه داشته باشد جلب نظر همسایه برای حفاظ بندی امری لازم و ضروری است البته در مواردی همسایگان به صورت اشتراکی و شراکتی هزینه نصب حفاظ را تقبل می کنند .کشیدن حفاظ بر بالای درب منزل هیگونه محدودیتی ندارد. البته بعید نیست با رویه ای که شهرداری تهران در زمینه افزایش امنیت ساختمان ها و بنا ها دارد حفاظ بندی جزو ملزومات احداث ساختمان در آبنده باشد .انتخاب نوع و رنگ حفاظ نیز موضوع دیگریست که حتما باید هنگام خرید و سفارش مد نظر داشته باشید حتما سعی کنید در هنگام نصب حفاظ از رنگها و نوع هایی استفاده کنید که با رنگ درب منزل و ديوارها هماهنگ باشد.در صورتی که بخواهید خانه را تخریب یا نوسازی کنید حتما با کمک متخصصی این کار اقدام به برداشتن حفاظ کنید در مواردی دیده شده است که برخی افراد قبل از تخریب محل سعی در برداشتن حفاظ از روی دیوارها  داشتند که  با صدمات جدی روبرو شدند این کار ،کار بسیرا تخصصی است

که باید حتما توسط متخصصین این صنعت انجام شود.

برای ورود به صفحه اصلی سایت کلیک کنید.

حفاظ شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی زیر برای آپارتمان مسکونی نصب شده است .همانطور که می بینید رنگ حفاظ با رنگ آجری رنگ آمیزی شده

که با رنگ دیوارها هماهنگی دارد.در این پروژه بیش از 30 متر حفاظ شاخ گوزنی استفاده شده است.با توجه به ارتفاع بلند دیوارها

حفاظ ها با طول بیش از 70 متر ساخته شده است.همانطور که می بینید نصاب بر روی دیوار در حال نصب حفاظ می باشد.هنگام

نصب حفاظ در ارتفاعات بلند حتما از وسایل ایمنی به صورت کامل استفاده نمایید.

___________________________________________________________________________________

تخفیف عیدانه انواع حفاظ شاخ گوزنی

شرکت ایران دژ تخفیف ويژه ای به مناسبت سال نو آتی برای کلیه محصولات خود از جمله حفاظ های شاخ گوزنی در نظر گرفته است .

مدت زمان تخفیف محدود می باشد .جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

__________________________________________________________________________________

استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در اطراف باغ ها

در برخی موارد دیده شده است که برای محافظت از ورود به باغ ها و باغچه ها از حفاظ های شاخ گوزنی دورتادور محل استفاده می شود .استفاده

از حفاظ شاخ گوزنی در این مکان ها چندان مرسوم نیست ولی همانطور که گفته شد در برخی مناطق از باغ ها از این حفاظ ها استفاده می شود.

در صورتی که قصد نصب حفاظ در این مکان ها را دارید باید دقت داشته باشید که حفاظ هایی که در این مکان ها نصب می کنید باید حداقل 150 سانت

ارتفاع داشته باشند تا از ورود حیوان و انسان جلوگیری شود .

__________________________________________________________________________________

نصب حفاظ شاخ گوزنی در لواسان

منطقه لواسان یکی از مناطق تفریحی کشور می باشد که ساخت و ساز خانه های ویلایی و تفریحی رواج بسیاری در این منطقه دارد .خانه هایی

که در این مطنقه ساخته می شوند اکثرا خانه های ویلایی هستند و در اکثر روزهای هفته خالی از سکنه می باشند و در ایام تعطلات معمولا این

خانه ها مورد استفاده قرار می گیرند از این رو تامین امنیت این خانه ها یکی از ضروریات محسوب می شود .استفاده از حفاظ های شاخ گوزنی

نقش به سزایی در تامین امنیت این خانه ها ایفا می کند .خانه های بسیاری در این منطقه مجهز به حفاظ می باشند و مرا جعه کنندگان بسیاری

جهت نصب حفاظ از این منطقه تهران وجود دارد.شرکت ایران دژ پروژه های بسیاری را در این منطقه نصب و پیاده سازی نموده است.

____________________________________________________________________________

دلیل لرزش حفاظ شاخ گوزنی هنگام لمس کردن

یکی از مواردی که در مورد حفاظ شاخ گوزنی باید بدانید این است که اگر به حفاظ های شاخ گوزنی و سایر حفاظ ها بعد از نصب دست

بزنید و کمی به حفاظ فشار بیاورید متوجه لرزش در حفاظ می شود .این یک مزیت امنیتی است در واقع تولید کنندگان این محصول عمدا

حفاظ را به گونه نصب می کنند که هنگامی که فشار کمی به حفاظ می آید حالت لرزشی داشته باشد . در این صورت دزدان و کسانی که

می خواهند از روی حفاظ عبور کنن به دلیل لرزش های بسیار حفاظ ناکام خواهند بود .در صورتی که اگر حفاظ ثابت باشد از آن می توانند

به عنوان تکیه گاه و اهرم جهت بالا رفتن استفاده کنند.

_______________________________________________________________________________________

پشتیبانی و خدمات پس از فروش در کار نصب حفاظ به چه معناست؟

کلمه پشتیبانی و  خدمات پس از فروش معمولا در مورد تجهیزات و کالاهایی استفاده می شود که جنبه مصرفی دارند مانند کالاهای برقی

و ديجینتالی یا ابزارالات مکانیکی و ... اما در مورد محصولاتی مانند حفاظ شاخ گوزنی کمتر از این نوع خدمات نام برده می شود.

سازه های فلزی اینچنینی معموملا یکبار نصب می شوند و کمتر به تعمیر ،نگهداری و ... احتیاج دارند.اما در کل در موارد زیر می توانید

از پشتیبانی و خدمات پس از فروش محصولات ایران دژ استفاده نمایید.

1-شکستگی حفاظ

2-کنده شدن حفاظ از محل نصب شده

3-در صورت نیاز به رنگکاری و یا تغییر رنگ حفاظ

4- جابه جایی محل حفاظ

5-درخواست جمع آوری حفاظ نصب شده

_________________________________________________________________________________

تاثیر حفاظ بر نمای ساختمان

استفاده از حفاظ های امنیتی تاثیر مستقیم بر نمای ساختمان دارد .حتی المقدور سعی کنید که رنگ حفاظ انتخابی با رنگ دیوارهای

ساختمان متناسب باشد.علاوه بر رنگ ،شکل حفاظ ها بسته به نوع محل نصب حفاظ ،تاثیر مثبت یا منفی بر نمای محل می گذارد.استفاده

از حفاظ های کلاسیک انتخاب محافظه کارانه است که برخی مشتریان انجام می دهند .این حفاظ در اکثر مکان های نصب تاثیر

قابل قبولی بر نمای ساختمان دارد.همچنین بلندی و ارتفاع حفاظ نیز در نمای منزل تاثیر گذار است .معمولا در مکان هایی که کمی

در حاشیه هستند از حفاظ های با ارتفاع بیشتر استفاده می کنند.در صورتی که مجبور به  استفاده از حفاظ های با ارتفاع بالا باشیذ 

سعی کنید در انتخاب نوع حفاظ محتاط تر باشید و همه گزینه ها را بررسی کنید چون استفاده از حفاظ با ارتفاع بالا در صورتی که

دیوارها با حفاظ هماهنگ نباشد می تواند ظاهری مانند زندان برای خانه درست کند . حفاظ لیلیوم انتخابی ایده آل برای هر مکانی

می باشد.رنگ بندی ،شکل زیبا و کارایی بالا وجه تمایز این حفاظ با سایر حفاظ ها می باشد.حفاظ های شاخ گوزنی و بوته ای

نیز برای هر مکانی مناسب هستند ولی خانه ها و مکان های ویلایی و باغ ویلا ظاهر زیباتری دارند.مورد دیگری که بر زیبایی

حفاظ بسیار تاثیر گذار است ساخت درست و اصولی حفاظ می باشد.بسیار دیده شده است که مشتریان به افراد نا وارد و مبتدی

سفارش نصب حفاظ داده اند .حفاظ های بی کیفیت تولید شده توسط این افراد غالبا از شکل و ظاهر اصولی و درستی  برخوردا

نیستند ،اشکال نامنظم ،رنگ نامرغوب ومواد اولیه نا مناسب به وضوح خود را در محصول نصب شدن نمایان می کنند.حتی در

بعضی موارد دیده شده است که حفاظی که بر روی دیوار نصب شده است به قدری کج و غیر اصلی تولید شده که هر فردی که

آشنایی با حفاظ نداشته باشد متوجه اشکالات محصول می شود.

_____________________________________________________________________

حفاظ آبشاری با تراکم 11

حفاظی که در عکس زیر ملاحظه می فرمایید حفاظ آبشاری با تراکم 11 و ارتفاع 1 متر می باشد در دوطرف حفاظ شاخه ها

به صورت افقی به کنار کشیده شده اند که سد محافظتی مناسبی می باشند و عبور از این حفاظ را بسیار مشکل کرده است.

رنگ حفاظ ها برای هماهنگی با رنگ دیوار و ساختمان با رنگ زرد رنگکاری شده .

کار بسیار زیبا ،مقاوم و موثر

 

________________________________________________________________________

حفاظ شاخ گوزنی با تراکم 10

حفاظ شاخ گوزنی مزبور یکی از پروژه های شرکت در شهر تهران می باشد  ارتفاع حفاظ ها یک متر می باشد و تراکم

حفاظ 10 است .به دلیل هماهنگی رنگ دیوار با حفاظ رنگ حفاظ ها به صورت زرد کمرنگ رنگکاری شده است.همانطوریکه

ملاحظه می فرمایید دیوارهای خانه بلند است وحفاظ های با ارتفاع کم نیز بر روی دیوار قابل نصب بود منتهی  به در خواست

مشتری از حفاظ های با طول یک متر در پروژه استفاده شده است .نمایی که ملاحظه می فرمایید از روبرو است منتهی  

دیوارهای کناری نیز حفاظ بندی شده است و درکل بیش از 60 متر حفاظ در پروژه فوق استفاده شده است .

حفاظ شاخ گوزنی تراکم 10

 __________________________________________________________________________

در هنگام تخریب خانه های ویلایی با حفاظ های شاخ گوزنی چه کنیم؟

در برخی موارد خانه هایی که حفاظ شاخ گوزنی برای آن نصب شده است جهت نوسازی و ... توسط مالک تخریب می شود .در این وضعیت

باحفاظ های شاخ گوزنی چه باید کرد؟همه می دانیم که حفاظ های شاخ گوزنی سازه هایی از میلگرد و آهن هستند و به خودی خود ارزشمند

هستند.حداقل کاری که می توانید در مورد این سازه ها انجام دهیم در صورت عدم استفاده مجدد ،فروش آن به خریداران ضایعات با قیمت مناسب

می باشد.پیشنهاد ما برای شما در وضعیت مشابه این هست که می توانید از این حفاظ ها به صورت مجدد استفاده کنید و حداکثر با یک رنگکاری

مجدد این حفاظ ها قابل استفاده می باشند .اگر احتمال می دهید که در آینده نزدیک امکان استفاده مجدد از حفاظ های قدیمی وجود دارد حتما در

محلی مناسب حفاظ ها را نگهداری نمایید.اگر به هردلیلی قصد استفاده مجدد و نگهداری از حفاظ را ندارید قبل از فروش آن حتما با شرکت

ایران دژ  تماس حاصل فرمایید .در صورت سالم بودن حفاظ ها و شرایط بازار این شرکت امکان خرید حفاظ های شاخ گوزنی شما را دارد.

_________________________________________________________________________________

حفاظ های چوبی

حفاظ های چوبی نیز نوع دیگری از حفاظ ها می باشند . استفاده از این حفاظ ها قدمت و تاریخچه بسیار طولانی دارد و اولین نوع حفاظ ها

بوده است .در حال حفاظر این حفاظ ها در مزارع،خانه های روستایی و به صورت بسیار کمتری در خانه های شهری کاربرد دارد.البته این

حفاظها در کشورهای اروپایی در داخل شهرها کاربرد بسیاری دارد و اکثر برای حفاظ بالای دیوار از این نوع حفاظ ها استفاده می شود.حفاظ

ها با لایه های محافظت  شده ای پوشیده می شوند که از آتش سوزی و پوسیدگی آن جلوگیری می کند .

____________________________________________________________________________________

حفاظ های آهنی منازل

یکی از انواع معمول حفاظ امنیتی حفاظ آهنی منازل می باشد .این نوع حفاظ ها بیشتر در مناطق  ویلایی نشین شمال کشور و در ساختمان های

ویلایی لوکس استفاده می شود .این نوع حفاظ ها در کشورهای غربی بالاخص در کشورهای اروپایی کاربرد دارد و در این کشور ها با

نام فنس های آهنی منازل شناخته می شود.ارتفاع این حفاظ ها حدود 80 الی 150 سانت می باشد .این حفاظ ها دور تا دور خانه های ویلایی و

یاغ ها نصب می شوند .این حفاظ ها در انواع کلاسیک و طرح دار موجود می باشند.این حفاظ ها مصرف و استفاده عمومی ندارند ولی همانطور

که گفته شد در ساختمان های لوکس مشتریان پرو پا قرصی دارند.

_________________________________________________________________________________

حفاظ شاخ گوزنی سفید رنگ با راتفاع 120 بسیار زیبا

حفاظی که در عکس پایین می بینید مربوط به یکی از پروژه های شرکت در یکی از مناطق تفریحی می باشد .ترکیب رنگ حفاظ با رنگ محیط

جلوه و منظره بسیار زیبایی به وجود آورده است .مورد جالبی که در عکس وجود دارد هماهنگی رنگ حفاظ با لبه های شیروانی و ستون های

مجموعه است که ترکیب بسیار زیبایی از رنگ را به تصویر کشیده است.

حفاظ شاخ گوزنی سفید رنگ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_______________________________________________________________________________________

انتخاب ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی برچه اساسی می باشد؟

اصولا برای انتخاب ارتفاع حفاظ های شاخ گوزنی به این صورت عمل می شود که باید دقت کنید اگر کسی بر روی دیوار بایستد  نتواند از روی حفاظ

عبور کند پهنا و تراکم حفاظ ها نیز در این مورد تاثیر گذار است .اصولا  حفاظ هایی که بر روی درب نصب می شوند کوتاه تر از حفاظ هایی است که

بر روی دیوارها قرار می گیرند  .حفاظ های نصب شده برای روی درب معمولا 60 الی 70 سانتیمتر می باشد.درب منزل به دلیل نداشتن جای پا برای

ایستادن و عبور از بالای حفاظ نیاز به حفاظ های بلندتری ندارد .اندازه مناسب برای حفاظ روی دیوار 90 تا 120 سانتیمتر است .استفاده از حفاظ های

بالاتر از این اندازه در شرایط خاص و صلاح دید تیم نصاب انجام می شود .در انتخاب اندازه حفاظ حتما نظر نصاب حفاظ را لحاظ بفرمایید .

نصاب به دلیل تجربه زیادی که در نصب حفاظ داشته است و مسائل تکنیکی و فنی که با آن اشناست از زوایای مختلف نحوه حفاظ کشی و امنیت محل را 

بررسی می کند.

حفاظ های کلاسیک

این نوع حفاظ ها حفاظ هایی هستند که سبک و طراحی آن از خارج از کشور آمده است و اینگونه حفاظ ها در خارج از کشور مورد استفاده بسیاری دارند ،اما

در کشور ما استقبال چندانی از اینگونه حفاظ ها نشده است و در کل حفاظ ها شاخ گوزنی ،لیلیوم و بوته ای بیشترین درخواست را داشته اند .البته عدم استقبال از

حفاظ های کلاسیک بیشتر به دلیل عدم تناسب این حفاظ ها با قالب ساختمان های ایرانی دارد ولی به لحاظ کیفیت و کارایی چیزی از سایر حفاظ ها کم ندارد.

________________________________________________________________________________________________

حفاظ های امنیتی الکترونیکی

در بعضی از مراکز امنیتی  ، که تامین امنیت محل عمری حیاتی است از حفاظ های الکترونیکی استفاده می شود .به این صورت که حفاظی را که در اطراف

محل نصب کرده اند به جریان برق وصل می کنند در این صورت هر جنبنده ای که با حفاظ برخورد کند دچار برق گرفتگی خواهد شد البته میزان قدرت برق

را می توان به اندازه ای کم کرد که باعث مرگ نشود .این محصولات در کشور ما تنها در مراکز خاصی کاربرد دارند اما جالب است بدایند استفاده شخصی

از این گونه حفاظ ها در بسیاری از کشورهای اروپایی قانون است و شرکتهای بسیاری هستند که به ارائه این خدمات مشغول هستند.

______________________________________________________________________________________________

انجام خدمات برش و تیز کردن سرشاخه های حفاظ

شرکت ايران دژ آمادگی کامل جهت اراده خدمات بریدن میلگرد و تیز کردن سرشاخه میلگرد برای مشتریان عزیز را دارد .این شرکت با داشتن دستگاه قیچی

پیشرفته قابلیت برش میلگرد به تعداد زیاد در مدت زمان کمی را دارد.همکاران تولید کننده در صورت نداشتن دستگاه فوق می توانند از خدمات ما در این زمینه

استفاده کنند.

______________________________________________________________________________________________

برخورد اجسام با حفاظ ها بر روی دیوار

گاها دیده شده که برخی اجسام لابه لای شاخه های حفاظ گیر می کنند، این اتفاق می تواند در اثر وزش باد و طوفان ،پرتاپ اشیاء ،افتادن اشیاء از ارتفاع

و ... با شد .درصورتی که اجسام معمولی بین شاخه های حفاظ گیر کرده باشد به راحتی می توان آن را با استفاده از چوب های بلند به بیرون کشید ولی

در مواقعی دیده شده که سیم های برق بر روی حفاظ می افتد که این اتفاق می تواند بسیار خطرناک باشد ،در هنگام بروز چنین اتفاقاتی هرگزبه صورت

خودسر دست به کار نشوید و حتما با اداره برق یا آتشنشانی برای رفع مشکل تماس بگیرید.

_______________________________________________________________________________________________

استفاده از دستگاه قیچی در تولید حفاظ

دستگاه قیچی یکی از مهمترین تجهیزات در تولید حفاظ شاخ گوزنی و سایر حفاظ ها می باشد .این دستگاه دارای یک پدال دستی هست که برای برش دادن

میلگرد ها از آن استفاده می شود .عملکرد این دستگاه در تولید و برش میلگرد به این صورت است که یکبار میلگرد های حفاظ برش می خورند و در مرحله

بعدی میلگرد هایی که برش خورده است توسط دستگاه به صورت نوک تیز در می آید و در واقع دستگاه نوک میلگرد را تیز می کند.البته قبل از برش زدن

قطعات میلگرد توسط دستگاه قیچی باید قالبها برای اندازه و شکل های مختلف حفاظ ها تولید شود .در واقع دستگاه قیچی با کمک قالبهای تولید شده میلگرد را

در سایزهای مختلف  برش می زند.

______________________________________________________________________________________________

شرایط نگهداری حفاظ 

برخی مشتریان در مورد شرایط نگهداری حفاظ سوال می کنند به این صورت که برای صدمه ندیدن يا نرفتن رنگ حفاظ و... چه نکاتی را باید رعایت کنند

خدمت این دوستان باید عرض کرد که بعد از نصب حفاظ نیاز به انجام هیچ کار خاصی از طرف مشتری نیست و مشتری فقط قبل از خرید حاظ باید دقت کافی

جهت خرید کالای مرغوب را داشته باشد.

_______________________________________________________________________________________________

 

تفاوت میلگرد های ساختمانی با میلگردهای تولید حفاظ

همانطور که می دانید حفاظ از میلگرد ساخته شده است اما این میلگردها تفاوت اساسی با میلگردهای ساختمانی دارند .میلگردهای ساختمانی به صورت

آجدار می باشند به طوریکه دورتا دور میلگرد و از ابتدا تا انتهای آن آج هایی به صورت ممتد و پیچیده وجود دارد .اما میلگردهای حفاظ ساده و بدون

آج می باشند .در نحوه ساخت ،اندازه ،ضخامت و جنس نیز تفاوتهای زیادی دارند. 

_________________________________________________________________________________

جشنواره فروش حفاظ شاخ گوزنی

شرکت ايران دژ فروش ويژه محصولات خود را به عنوان جشنواره زمستانی آغاز نموده است .محصولاتی که در این جشنواره به فروش می رسد

از تخفیف ويژه ای برخوردار است .تخفیفات برای محصولات مختلف متغییر است ،جهت آگاهی از تخفیف هر محصول با شماره های موجود

در سایت تماس حاصل فرمایید .

__________________________________________________________________________________

قیمت و کیفیت حفاظ به چه پارامترهایی بستگی دارد؟

همانطور که می دانید حفاظ شاخ گوزنی سازه هایی از میلگرد است  که با جوشکاری ،رنگ کاری و طی پروسه ای طولانی و پیچیده

به شکل انواع حفاظ ها در می آید..عوامل مهمی که در تعیین قیمت و کیفیت حفاظ نقش دارند نوع و جنس میلگرد ،نحوه رنگکاری و

جوشکاری می باشد.درمیان فاکتورهای بالا مهمترین فاکتور میلگرد می باشد .علاوه بر تراکم های مختلف میلگرد ها که تاثیر مستقیم بر قیمت

محصول دارد و هرچه تراکم میلگرد بالاتر باشد قیمت بالاتری دارد ،جنس و کیفیت تولید میلگرد نیز تاثیر مستقیم بر قیمت میلگرد دارد.همکاران

تولید کننده باید دقت داشته  باشند خرید میلگرد را حتما از تولید کنندگان معتبر خریداری کنند.کیفیت رنگکاری و جوشکاری هم در مقالات قبلی  به

صورت مفصل توضیح داده شده است.اما مسئله دیگری که می تواند تاثیر بسیار در قیمت تمام شده حفاظ داشته باشد نصب حفاظ می باشد.

هزینه نصب حفاظ می تواند متغییر باشد برای  مثال نصب حفاظ در بالای دیوار ها و سازه های بلند کار سخت تری است و به طبع هزینه

نصب بالاتری دارد .شهر و منطقه نصب حفاظ نیز پارامتر دیگری است که می تواند در قیمت حفاظ موثر باشد .نصب حفاظ در مناطق دورتر

به دلیل بعد مسافت ،هزینه انتقال حفاظ و رفت و آمد جهت نصب ،در قیمت تمام شده حفاظ موثر است.

_______________________________________________________________________

معضل دلالیسم در بازار حفاظ شاخ گوزنی

یکی از معضلات بزرگی که بازار حفاظ شاخ گوزنی دارد معضل دلالیسم است  .به این صورت که کالا را از تولید کننده خریداری نموده

و با قیمت بسیار بالاتر به فروش می رسانند .در حالی که نه تولید کننده محصول می باشند و نه نصاب و صرف داشتن یک ارتباط با تولید

کننده این کار را انجام می دهند. خرید محصول از این اشخاص مشکلات فراوانی برای شما ایجاد می کند.که تعدادی از این مضلات را

در زیر بررسی می کنییم.

1- فروش کالای نامرغوب

بسیاری از دلالان جهت رسیدن به سود بیشتر سعی در سفارش یا خرید جنس نامرغوب از سایر تولید کنندگان دارند وبا توجه به اینکه

مشتری شناختی از محصول ندارد تفاوت میان جنس مرغوب و نا مرغوب را متوجه نخواهد شد.

2- پرداخت هزینه بالا

همانطور که می دانید با خرید از دلالان  کالا را با قیمت بالاتر از تولید کننده خریداری خواهید کرد و این موضوع نیاز به توضیح ندارد.

3-پشتیانی و خدمات نامناسب

دلالان چون تولید کننده کالا نیستند در بسیاری از موارد خدمات پشتیبانی ارائه نمی دهند .

4-متضرر شدن تولید کننده

بسیار از دلالان هنگام خرید کالا از تولید کننده کالا را به صورت چکی یا امانی از تولید کننده خریداری کرد و به صورت نقدی به مشتری

می فروشند و در این میان هم خریدار و هم تولید کننده متضرر می شوند.

___________________________________________________________________________

توصیه به نصابهای حفاظ هنگام جابه جایی

حفاظ ها از جمله تجهیزات ساختمانی هستند که می توانند بسیار خطر آفرین باشند .جابه جایی حفاظ از محل تولید به محل نصب یکی از 

مواردی هست که گاها باعث ایجاد صدماتی به کارگران گردیده است .در زیر نکاتی را  برای آگاهی کارگران و نصابهای محترم حفاظ

جهت انتقال صحیح حفاض از مبدا به مقصد یادآوری می کنیم.

1-هنگام جابه جایی حفاظ ها حتما باید از دستکشهای ایمنی مخصوص و کفش های ایمنی استفاده کرد.

2-حفاظ را حتما به صورت دو نفری بلند کرده و به داخل کامیون هدایت نمایید.

3- همانطور که می دانید سرهای انتهای حفاظ ها بسیار نوک تیز است و کوچکترین سهل انگاری می تواند باعث صدمات جبران ناپذیری

شود از این رو هنگام جابه جایی حفاظ  از انجام شوخی با همکاران جدا خودداری کنید.

4-هنگام انتقال حفاظ حتما فاصله ایمنی بین خود و نوک حفاظ برقرار کنید و حتی المکان نوک حفاظ ها سمت بدن نباشد.

5-حتی المکان سعی کنید در شرایط بد جوی نصب و انتقال حفاظ را به تعویق بیندازید.

6-هنگام انتقال حفاظ مطمن باشید که حفاظ ها به درستی بر پشت ماشین بسته شده باشند و مطمئن شوید در صورت تکان های شدی ماشین

حفاظ ها به پایین پرتاپ نخواهند شد.

7-حتما از وسیله نقلیه مناسب جهت نقل و انتقال حفاظ استفاده کنید و استاندارد باربری را در این زمینه حتما رعایت کنید.

8-خطرات احتمالی حفاظ در صورت بی احتیاطی مشتریان را به آنها  تشریح کنید.

__________________________________________________________________________________

حفاظ ها معمولا در چه رنگهایی تولید می شوند.

در تولید حفاظ هیچگونه محدودیتی دررنگ حفاظ وجود ندارد و می توان حفاظ را به هر رنگ دلخواه رنگکاری کرد.منتهی معمول ترین این

رنگها رنگهای سفید و سیاه می باشند .این رنگها به دلیل سادگی و تناسب بیشتر با سایر رنگها بیشتر در تولید حفاظ استفاده می شوند .البته

این مورد نیز در حفاظ های مختلف کمی متفاوت است . مثلا در حفاظ های لیلیوم بیشتر از رنگهای روشن برای این حفاظ ها استفاده می شود

که تداعی گر رنگ گل باشد. فارق از رنگ حفاظ استاندارد رنگکاری در کلیه حفاظ ها حتما باید رعایت گردد ،در غیر اینصورت رنگ بی کیفیت

خواهد بود و ممکن است در زمان کوتاهی شاهد به اصطلاح ور آمدن رنگ باشیم .همانطور که قبلا بارها اشاره کریم روش رنگکاری حفاظ ها

رنگ کاری کوره ای استاندارد می باشد.

__________________________________________________________________________________

پین های مورد استفاده در نصب حفاظ

همانطور که قبلا گفته شد جهت نصب حفاظ از پین های مخصوصی استفاده می شود .این پین ها در فواصل معین (معمولا یک متر به یک متر)

بر روی سطح دیوار نصب می شوند .جنس این پین ها از میلگرد می باشد و در بسیار محکم و مقاوم می باشند .اما نحوه نصب و قرار دادن

این پین ها به مهارت و دقت بالایی نیاز دارد .مکان نصب پین به وسیله دریل سوراخ می شود و پین در داخل حفره قرار می گیرد در هنگام

سوراخ کردن محل با دریل باید مراقب بود تا محلی که می خواهید سوراخ کنید حتما به اندازه پین باشد و طوری باشد که اصطلاحا پین در داخل

سوراخ چفت شود .جهت نصب حفاظ فقط و فقط از پین استفاده می شود و هیچ راهی جز استفاده از پین های مخصوص جهت نصب حفاظ وجود ندارد.

___________________________________________________________________________________

امکان افتادن حفاظ از ارتفاع

در هنگام نصب حفاظ باید کلیه اصول ایمنی را رعایت کرد و هرگز کار نصب حفاظ را به نصاب های تازه کار و ناشی نسپارید .گاها اتفاق

افتاده است که در پروژه هایی که سایر شرکت ها انجام داده اند حفاظ ها از روی دیوار به پایین سقوط کرده اند به دلایل مختلف این کار امکان پذیر

است مانند وزش باد های تند و برخورد اجسام با حفاظ و .. در صورتی که نصاب حفاظ کار نصب را به درستی و اصولی انجام داده باشد در صورت

بروز هر اتفاقی حفاظ ها به پایین سقوط  نخواهند کرد.نصب حفاظ یکی از مهمترین مراحل کار در این صنعت می باشد که حتما باید به صورت

درست و اصولی انجام شود.

___________________________________________________________________________________

 نحوه نصب حفاظ بر روی دیوار

شاید سوالی که در ذهن بسیار افراد باشد این هست که حفاظ ها را به چه صورت بر روی دیوار نصب می کنند .حفاظ ها با استفاده از پین های

مخصوصی که بر روی ديوار تعبیه می شوند بر روی ديوار قرار می گیرند .پین ها حتما باید در فواصل یک متر به یک متر و یا یک و نیم متر

به یک و نیم متر نصب شوند این پین ها داخل دیوار نصب می شوند و باعث اتصال حفاظ به دیوارها می شوند پین ها باید از نوع استاندارد بوده

وحتما در فواصل گفته شده نصب شوند.

________________________________________________________________________________

 

انتقال حفاظ شاخ گوزنی از مکان نصب شده به مکان ديگر

یکی از سوالاتی که بعضا برخی مشتریها می پرسند این هست که امکان این وجود دارد که حفاظی که در محلی نصب شده را برداشت

و در محل دیگری نصب کرد ،در این مورد باید عرض شود که بله امکان این کار وجود دارد منتهی حتی المقدور سعی کنید  بر روی این

 کار حساب نکنید انتقال حفاظ به این صورت کار بسیار خطرناکی است وحتی احتمال صدمه خوردن به ديوارها و ساختمان نیز وجود دارد.

________________________________________________________________________________

تجهیزات مورد استفاده نصاب های حفاظ شاخ گوزنی

نصب حفاظ از جمله کارهای  سخت و خطرناک محصوب می شود کلیه نصاب های حفاظ حتما باید کلیه نکات ايمنی را رعایت نمایند

و هنگام نصب از تجهیزات ایمنی به صورت مطلق و کامل استفاده کنند از جمله تجهیزات ایمنی که در نصب حفاظ های شاخ گوزنی

وسایر حفاظ ها استفاده می شود عبارتند از دستکش ،کفش ایمنی ،کلاه ایمنی و عینک جوشکاری علاوه بر موارد ذکر شده هنگام کار

در ارتفاعات در صورت نیاز استفاده از جرثقیل و کمربندهای مخصوص جهت کار در ارتفاعات لازم است .هنگام کار حتمامراقب

کابل های برق باشید این جزو مهمترین مواردی است که یک نصاب باید رعایت کند.

_______________________________________________________________________________

جوشکاری در تولید حفاظ شاخ گوزنی

در تولید انواع حفاظ های امنیتی استفاده از دستگاه جوش نقش ماثری در تولید حفاظ دارد ،همانطور که می دانید حفاظ ها به صورت

شاخه هایی پیچ در پیچ و به هم تنیده می باشند واتصال و ارتباط این میله ها با جوش دادن میله ها به هم امکان پذیر می باشد  متاسفانه

برخی همکاران ادعا می کنند که حفاظ بدون هیچگونه جوشکاری تولید می کنند که این امر اصلا امکان پذیر نمی باشد و ادعای کذبی

است .همچنین جوش های حفاظ ها حتما باید به صورت دوطرف انجام شود و مشتری هنگام خرید و نصب حفاظ حتما باید به این نکته

توجه داشته باشد .

________________________________________________________________________________

تجهیزات مورد استفاده در تولید انواع حفاظ

جهت تولید حفاظ ها نیاز به ابزار و تجهیزاتی هست که کیفیت و نوع آن تاثیر بسزایی در تولید محصول مرغوب و با کیفیت دارد

تجهیزات معمولی که در تولید حفاظ ها استفاده ی شوند عبارتند از قیچی مخصوص ، دستگاه خم ،دستگاه پودر پاش ،مشعل ،ابزار

جوشگاری،سنگ فرز،دریل ،متر و ... لازم به ذکر است تجهیزات مورد نظر باید از نوع با کیفیت و استاندارد باشد .شرکت ایران

دژ با بروز رسانی ورید تجهیزات جدید به صورت مستمر یکی از مجهزترین مراکز تولید حفاظ های شاخ گوزنی ،بوته ای و لیلیوم

در کشور می باشد.

________________________________________________________________________________

حفاظ شاخ گوزنی بلای جان دزدان

در بسیاری از مکان هایی که با حفاظ شاخ گوزنی محافظت شده است دزدان و سارقان جرعت ورود به محل را ندارند و معمولا

این مکان ها را برای اعمال سرقت انتخاب نمی کنند و در مواردی مشاهده شده است کسانی که می خواستند از روی حفاظ جهت

عبور کنند و به صورت غیرقانونی وارد محل شوند دچار صدمات جدی شده اند که شامل سقوط از ارتفاع و شکستگی دست و پا و

بردیده شدن و پارگی در قسمت های مختلف بدن بوده اند حتمی در مواردی این ماجراجوی بزهکاران باعث مرگ آنان نیز شده است

نکته جالبی که در مورد حفاظ ها وجود دارد این است که وقتی از زمین به حفاظ بالای دیوار نگاه می کنید شاید حفاظ چندان بلند

به نظر نرسد وپیچیدگی های حفاظ باعث ایجاد خطای دید می شود و بلندی و پهنای حفاظ را به صورت دقیق نمی توانید بسنجید و

و قتی بالای دیوار می روید نفوذ ناپذیری آن را متوجه می شوید .

البته حفاظ شاخ گوزنی نمی تواند به تنهایی امنیت محل را تضمین کند بسیار از افراد که می خواهند به صورت غیر قانونی وارد محل

شوند یاده ترین روش را برای این کار استفاده می کنند یعنی ورود از در با شاه کلید های مخصوص.پس نیاز دارید در کنار استفاده از

حفاظ از درب ها و قفل های ضد سرقت و مطمئن استفاده کنید .همچنین سیستم های دزدگیر و دوربین مداربسته نیز می تواند در ارتقاء

امنیت محل نقش بسیار مهمی را ایفا کند .

_______________________________________________________________________________

 

حفاظ شاخ گوزنی در همه ارتفاعات ساخته می شوند از 30 سانتیمتر الی 150 سانتیمتر که استاندارد ارتفاع بین 90 تا 100 متر است

همچنین این حفاظ ها دارای 5 تراکم مختلف می باشند که عبارتند از تراکم 8 ،تراکم 10،تراکم 12،تراکم 14،تراکم 16

دقت داشته باشید هرچقدر تراکم حفاظ بیشتر باشد به لحاظ کیفیت و قیمت درجه بالاتری دارد

مواردی که هنگام خرید حفاظ باید درنظر گرفته شود محل نصب حفاظ ،ارتفاع حفاظ ،میزان تراکم و عرض حفاظ می باشد.

جهت خرید حفاظ شاخ گوزنی در صورتی که ساکن تهران می باشید همکاران می توانند با حضور در محل و نشان دادن

نمونه کارهای انواع حفاظ در خدمت شما عزیزان باشند.

______________________________________________________________________________

فرو ش حفاظ شاخ گوزنی آماده با انواع رنگها ، تراکم های مختلف  و در هر متراز در تهران تنها با یک تماس

____________________________________________________________________________

مدت زمان تخویل و نصب حفاظ در محل

مدت زمان تحویل حفاظ با توجه به شرایط زمانی ،مکانی و بازار تعیین می شود و معمولا این مدت زمان بصورت توافقی

بین مشتری و شرکت می باشد ولی در کل مدت زمان نصب حفاظ در محل ازسه روز تا دو هفته می باشد.مشتریان محترم

قبل از حضور تکنسین های شرکت باید محل را به صورت کامل جهت نصب حفاظ و فعالیت پرسنل شرکت اماده نمایند.

______________________________________________________________________________

حفاظ های شاخ گوزنی چطور از ورود افراد بیگانه به محل جلوگیری می کنند ؟

حفاظ شاخ گوزنی به دلیل ويژگی های خاصی که دارد امکان عبور از آن را بسیار مشکل و خطرناک کرده است ،یکی از

ويژگی های مهم حفاظ شاخ گوزنی پیچ در پیچ بودن شاخه های آن است که هرچقدر اين پیچیدگی بیشتر باشد امکان عبور از آن

به دلیل نبود جای پا کمتر می شود .یکی دیگر از ويژگی های مهم حفاظ نوک تیز آن است .نوک تیز شاخه های حفاظ مانند سرنیزه ای

عمل می کند همچنین به دلیل تعداد زیاد شاخه های نوک تیز  حفاظ مانند دژی نفوذ ناپذیر عمل می کند .البته این حفاظ در صورت عدم

نصب به صورت اصولی می تواند مانند چاقویی دولبه عمل کند ،افتادن حفاظ از روی دیوار می تواند بسیار خطرناک باشد همچنین مالکان

محترم باید دقت داشته باشند به هردلیل و عنوان نباید سعی کنند از حفاظ روی دیوار عبور کنند .عواقب و مسئولیت هر اتفاق ناگواری

در صورت کارهای غیر اصولی با حفاظ بر عهده مالک می باشد و شرکت ایران دژ هیچ مسئولیتی در این زمینه تقبل نخواهد کرد.

__________________________________________________________________________

نصب حفاظ در هر متراژ و ارتفاع

شرکت ايران دژ هیچ محدودیتی در اندازه و و سعت پروژه های خود ندارد این شرکت آمادگی انجام پروژه های حفاظ از يک متر الی

چند صدمتر را دارد و مشتریان عزیز نیاز به هر مقدار حفاظ بندی که داشته باشند شرکت آمادگی کامل جهت سرویس دهی دارد.

_______________________________________________________________________

در چه مکان هایی از حفاظ های شاخ گوزنی نباید استفاده کرد ؟

همانطور که حفاظ های شاخ گوزنی مانعی خوبی برای جل.گیزی از نفود به محل می باشند استفاده نادرست از حفاظ نیز می تواند مشکل

آفرین باشد .

حفاظ های شاخ گوزنی و سایر حفاظ ها نباید درتراس و بالکان ها مورد استفاده قرار گیرند ،نوک تیز آن می تواند خطر آفرین  باشد .

- حفاظ ها نباید بر روی سطح زمین نصب شوند زیرا حداکثر ارتفاع حفاظ1/5 می باشد و این ارتفاع به تنهایی نمی تواند سد محمی در برابر

ورود باشد به همین دلیل معمولا حفاظ ها را بر روی دیوار نصب می کنند. 

-در محل هایی که کابل برق با تعداد زیاد وجود دارد در نصب حفاظ باید ملاحظات خاصی انجام داد.

____________________________________________________________________________

توصیه به نصاب های حفاظ

نصابهای حفاظ دقت داشته باشند در محل نصب حفاظ در صورتی که درختان بلند در کنار حفاظ وجود داشته باشند و یا دیوارهای بلندی در

کنار حفاظ باشند به طوری که دیوارها بالاتر از ارتفاع حفاظ باشند این امر می تواند نصب حفاظ را بی تاثیر کند به همین دلیل در هنگام بازدید

اولیه از محل در صورت وجود چنین مواردی حتما مورد را با صاحب ملک در میان بگذارید.

____________________________________________________________________________

تعمیر حفاظ در محل

شرکت ايران دژ با دارا بودن پرسنلی زبده و باتجربه و با دارابودن تجهیزات کامل آمادگی کامل دارد در صورت نیاز مشتریان عزیز

تعمیرات انواع حفاظ شامل جوشکاری شکستگی حفاظ ،نصب مجدد ،افتادن حفاظ و رنگ کاری  و ... در محل حضور یافته و

مشکل را برطرف نمایند.

حفاظ شاخ گوزنی رنگ مشکی

تصویر فوق یکی از پروژه های نصب حفاظ شاخ گوزنی می باشد که یکی از بهترین نمونه کارهای نصب شده

حفاظ است .در پروژه فوق از حفاظ شاخ گوزنی با رنگ کوره ای مشکی استفاده شده است البته در کلیه حفاظ ها

از رنگ کوره ای استفاده می شود ولی حفاظ فوق به بهترین  رنگ ممکن درآمده است.مزیت دیگری که کار فوق

دارد ضخامت شاخه های حفاظ است که باعث مقاومتر و محکم تر شدن کار می شود. در مقاوم تر شدن حفاظ

علاوه بر ضخامت کار نوع جوشکاری نیز موثر است وهمانطور که قبلا گفته شد در حفاظ ها باید کلیه شاخه ها

به صورت جوشکاری دو طرف جوش شوند.

 

یکی از مواردی دیگری که در نصب حفاظ امنیتی باید دقت کرد ایمنی در هنگام نصب حفاظ می باشد ،افتادن حفاظ از روی دیوار بر روی زمین می تواند بسیار خطرناک باشد به همین دلیل حفاظ باید به صورت بسیار مطمئن بر روی دیوار نصب شود به صوری که کاملا محکم بوده و با فشار ،یا افتادن چیزی بر روی آن ،حفاظ به زمین نیفتد.استفاده از پین های با کیفیت بالا و در فواصل معین نقش بسزایی در محکم بودن حفاظ داردحتما پین ها باید در امتداد حفاظ ها و در فواصل تعیین شده نصب گردند ،برخی مشتریان به دلیل اینکه ممکن است بر روی دیوار امکان دریل کاری و ایجاد حفره نیست (مواردی مانند کاه گلی بودن دیوار)به نصاب پیشنهاد می کنند که جهت نصب حفاظ از پین استفاده نشود و ودو طرف طول حفاظ به مکان هایی جوش داده شود.

این روش نصب بسیار خطرناک می باشد به طوریکه در صورت برخورد اشیاء سنگین و یا وزیدن باد به راحتی می تواند واژگون شود وخسارتهای جبران ناپذیری وارد کند.همچنین در هنگام نصب نصاب باید در کنار رعایت صد در صد ایمنی در کار تمام سعی خود را جهت  تمیز کاری انجام دهد .مورد دیگری که البته در تولید حفاظ ها وجود دارد رنگکاری آن است در رنگکاری حفاظ باید حتما از ماسکها و دستکش های مخصوص استفاده شود و حتما سعی نمایید که رنگ با پوست شما ارتباط نداشته باشد.

ایمنی در نصب و استفاده حفاظ شاخ گوزنی

یکی از نکات مهمی که در نصب و استفاده از حفاظ شاخ گوزنی باید رعایت کنید فاصله حفاظ از کابل های برق می باشد .به دلیل اینکه حفاظ ها بر روی

دیوار نصب می شوند فاصله نزدیکی با کابل های برق دارند و در صورتی که سیم برق لخت باشد در صورت اتصال سیم با حفاظ  باعث برقراری جریان برق در حفاظ

می شود.به همین دلیل کلیه سیم های اطراف حفاظ باید دارای روکش باشند و مورد بعدی که باید دقت کنید این هست که سیم ها و کابل ها در اثر وزش باد ،پاره

شدن و... بر روی حفاظ نیفتد . 

شاخ گوزن از دیرباز مورد توجه انسان قرار داشت .انسان های نخستین از شاخ این حیوان جهت دفاع از خود ویا حمله به شکار استفاده

می کردند .بدینگونه که را با ابزاری شاخ گوزن را به شکل سلاح در می آوردند و از آن استفاده می کردند.بعد ها شاخ گوزن جنبه لوکس

و دکوری پیدا کرد ،پیچیدگی شاخ ها ،بلندی و زیبایی آن الهام بخش تولید حفاظ هایی از این نوع شد.

گاهی پیش می آید که مشتریان قصد باز کردن حفاظ های امنیتی از محلی خاص و انتقال و نصب به محل دیگری را دارند.این کار از کارهایی است

که اگر به درستی انجام نشود احتمال ایجاد خسارت به محل به خصوص دیوارهایی که حفاظ ها بر روی آن نصب شده اند دارد.

شرکت ایران دژ با پرسنلی توانمند و با تجربه اقدام به انتقال و نصب حفاظ شاخ گوزنی و سایر حفاظ ها به سایر مکان ها را بدون ایجاد هیچ گونه

خسارت و آسیب به بافت ساختمانی را انجام می دهد.

ویلاهای خارج از شهر محلی برای استراحت و تفریح اشخاص می باشد . در ماقعی بسیاری این ویلاها خالی از سکنه هستند و اشخاص جهت

استراحت و تفریح در ایام خاص به این ویلاها مراجعه می کنند .برقراری امنیت در این ویلاها اهمیت بسیار فراوانی دارد.حفاظ های امنیتی از

مواردی هستند که برای همه ویلایهای تفریحی الزامی می باشند .همچنین استفاده از این حفاظ ها زیبایی خاصی به این مناطق می دهد.در ویلاها

معمولا از حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ لیلیوم برای حساربندی استفاده می شود.در این مناطق باید از حداکثر ارتفاع و پهنای حفاظ امنیتی استفاده کرد.

 

نصب حفاظ های امنیتی  در مناطق دور افتاده مانند بیابان ،جنگها ،کویر و کوهستان برای مناطق مسکونی و شرکتها اهمیت بسیاری دارد.

در اینگونه مناطق که به دلیل فاصله زیاد با شهر و مراکز عمومی برای در امان ماندن از حمله حیوانات ،ورود افراد بیگانه و حتی بلایای

طبیعی استفاده از حفاظ های امنیتی بسیار ضروری به نظر می رسد زیرا در صورت بروز حادثه شاید تا چندین ساعت خیری از امداد و کمک نباشد.

شرکت ایران دژ آمادگی کامل جهت نصب حفاظ های امنیتی در هر نقطه از کشور را دارد.

تنها با یک تماس با ما امنیتی خود و اطرافیانتان را ارتقاع دهید.

حفاظ های شاخ گوزنی و سایر حفاظ هایی که در این دسته هستند نسل جدید از حفاظ ها می باشند که با خلاقیت جمعی و به مرور زمان

به شکل فعلی درآمده اند .قبل از استفاده از این حفاظ ها معمولا مکان ها رو با سیم های خاردار حصار کشی می کردند .که به دلیل

شکل ظاهری نامناسب و غیر اصولی بودن به مرور استفاده از این حصارها در مناطق مسکونی وسایر مکان ها منسوخ شد.

یکی از نکات بسیار مهمی که در تولید حفاظ شاخ گوزنی و سایر حفاظ ها بایت رعایت کرد این است که حفاظ ها باید طوری ساخته شوند که هیچگونه امکان

گذاشتن جای پا بر روی آن برای نباشد.به عبارتی کسی که بالای دیوار می رود و می خواهد از روی حفاظ به آن طرف دیوار برود نباید بتواند جا پایی از داخل

سازه های حفاظ پیدا کند و پایش رابر روی آن بگذارد .باید زوایای حفاظ و همچنین تراکم کافی جهت این منطور تعبیه شود .

یکی دیگر از مناطقی که نیاز مبرم به استفاده و نصب حفاظ دارد مناطق محافظت شده مانند پادگان ها ،مراکز نظامی و مراکز امنیتی می باشند .

در این منناطق استفاده از حفاظ امنیتی بسیار لازم و ضروری می باشد و لازم است که بهترین نوع کالا با حداکثر طول و عرض مورد نیز دراین

مکان ها نصب گردد .البته در مکان هایی که وصعت بسیاری دارد استفاده از حفاظ های امنیتی ممکن است مقرون به صرفه نباشد و در اینگونه

مناطق معمولا از سیم های خاردار استفاده می شود.

صنعت حفاظ های شاخ گوزنی صنعت جوانی می باشد که معمولا به صورت بومی و تجربی شکل گرفته و توسعه یافته است نبود و کمتر به صورت علمی 

به آن پرداخته شده است به همین دلیل استاندارد مشخصی برای این محصولات تعیین نشده است و مشتری در صورت خرید باید آشنایی کامل با ساختار و جنس

محصول داشته باشد .همچنین تولید کنندگان بسیاری در این عرصه فعالیت می کنند که نبود معیار برای تولید کالای با کیفیت کار را برای خریداران مشکل کرده است.

هنگام سفارش حفاظ حتما از مرغوب بودن مواد اولیه اطمینان حاصل فرمایید . همچنین اگر آشنایی با این محصولات دارید سعی کنید در جریان تولید

محصول خود باشید.

کلیه محصولات حفاظ شاخ گوزنی و سایر حفاظ های امنیتی شرکت ايراندژ دارای قابلیت اعتماد و امنیت بالایی می باشند و

تست های مختلف امنیتی نفوذ از حفاذ بر روی آنها انجام شده است.

شهرستان شهریار در استان تهران از شهرستانهایی است که به دارا بودن باغ ها و ویلاهای سرسبز و فراوان شهرت دارد

این منطقه از مناطقی است که درخواست نصب انواع حفاظ امنیتی بسیار زیادی را دارد و شرکت آریا دژ نمونه کارهای نصب

حفاظ بسیاری در این منطقه دارد.

نصب حفاظ شاخ گوزنی در هنگام ساخت ساختمان

بهترین زمان برای نصب حفاظ شاخ گوزنی به لحاظ وضعیت ساختمان،زمانی است که ساختمان در حال ساخت است و هنوز کسی در آن ساکن نشده اند.در این شرایط نصاب ها با خیال راحت و بدون اینکه سروصدای هنگام نصب باعث آزار دیگران شود کار خود را انجام می دهند.همچنین در این شرایط نگرانی برای کثیف و به هم ریخته شدن محیط وجود ندارد.در هنگام نصب ساختمان به دلیل ساکن نبودن افراد در ساختمان ممکن است وسایل ساخت وساز توسط سارقان به سرقت برود.در حالیکه حفاظ شاخ گوزنی مانعی در برابر دزدی در این شرایط نیز خواهد بود.

در تصویر زیر نصب حفاظ شاخ گوزنی در اسلامشهر ،در خانه ای نیمه ساز را مشاهده می کنید.

 irdezhnew product1400 4

نصب حفاظ شاخ گوزنی در اسلامشهر

در تصویر زیر یک نمونه حفاظ نصب شده در ساختمان را مشاهده می کنید.این حفاظ از نوع بوته ای می باشد.ارتفاع این حفاظ حدود 120 سانتیمتر است.با دقت در تصویر می بینیم که اطراف محل نصب حفاظ خالی از واحد مسکونی است.این قبیل آپارتمان ها و منازل که در مکان های کم جمعیت و خلوت واقع شده اند بیش از سایر مکان ها نیاز به ارتفاع امنیت دارند.در صورتی که شما هم در خانه های زندگی می کنید که اطراف شما زمین خالی است حتما به فکر ارتقاع امنیت ساختمان خود باشید و از حفاظ استفاده کنید.

ایران دژ از بزرگترین  و معتبرترین نصاب های حفاظ شاخ گوزنی در اسلامشهر می باشد.

 

irdezhnew product1400 2

اسلامشهر یکی از بزرگترین شهرستانهای ایران می باشد وپنجمین شهرستان تهران از لحاظ جمعیت می باشد. به دلیل وجود خانه های متعدد ویلایی ،روستایی و وجود شهرک های صنعتی و شرکتهای کوچک و بزرگ فراوان در این منطقه و متاسفانه آمار بالای دزدی در این منطقه ،مجهز کردن خانه و شرکت به حفاظ شاخ گوزنی یک امر ضروری و مهم تلقی می شود.

با توجه به اینکه دفتر مرکزی و کارخانه شرکت ایران دژ در شهرستان اسلامشهر واقع هست شرکت ایران دژ تخفیف ويژه ای برای اهالی این شهرستان در نظر گرفته است .مشتریان عزیزی که ساکن اسلامشهر و تهران می باشند به دلیل مسافت کم با دفتر شرکت ،از نطر سرعت انجام کار و خدمات پشتیبانی از اولویت بالایی برای شرکت برخوردارند.

مطالب و مقالات مرتبط

حفاظ شاخ گوزنی در تهران

 

فروش به همکاران

فروش حفاظ شاخ گوزنی و سیار حفاظ ها به همکاران معمولا به صورت سفارش می باشد .یعنی نصاب حفاظ یا شرکت واسط

با حضور در محل مشتری و محاسبه متراژ و حفاظ مورد نیاز سفارش حفاظ را به شرکت می دهد .همکاران محترم هنگام درخواست 

سفارش حفاظ حتما یک سوم مبلغ باید به صورت نقدی پرداخت گردد . همچنین همکاران محترم توجه داشته باشند پس از درخواست

سفارش و دریافت بیعانه سفارش قابل کنسل شدن و یا تغییر متراژ و نوع حفاظ به هیچ وجه مقدور نمی باشد .و در صورت کنسلی

ضرر ور زیان شرکت باید توسط همکار پرداخت شود.

 

حفاظ های ايران دژ مستحکم و غیرقابل عبور

حفاظ های امنیتی از بهترین عوامل نفوذ و پیشگیری از ورود افرا بیگانه به مکان های مسکونی و تجاری می باشد .درصورتی که این حفاظ ها به صورت

اصولی ساخته شده باشند و با توجه به بلندی و پهنای دیوار ارتفاع و عرض مناسب برای آنها تعبیه شده باشد امکان نفوذ از طریق عبور از حفاظ امنیتی

تقریبا غیر ممکن می باشد و حتی در صورت تلاش برای نفوذ به احتمال بالا این امر می تواند برای شخص بسیار بسیار خطرناک باشد .

یکی از ترفندهای سارقین بریدن حفاظ های امنیتی است.دیده شده است که در برخی مکان ها که حفاظ های غیراستاندارد نصب شده بود سارقین با قرار

گرفتن در بالای دیوار اقدام به بریدن حفاظ و وارد شدن به محل کرده اند.لازم به ذکر است که حفاظ باید به گونه ای ساخته شود که امکان قرار گرفتن سارق

بر روی دیوار وجود نداشته باشد.همچنین تعداد شاخه های حفاظ و شکل آن باید طوری باشد که عملا بریدن شاخه ها ممکن نباشد.

البته همانطور که می دانید استفاده معمول حفاظ شاخ گوزنی و سایر حفاظ های امنیتی ،نصب آن بر روی دیوار می باشد و استفاده آن بر روی سطح صاف

بسیار نامعمول بوده و توصیه نمی شود .برای حفاظ بندی مکانهایی که دیواری وجود ندارد معولا از سیم خاردار استفاده می شود.

پرفروش ترین مکان های حفاظ شاخ گوزنی

بیشترین مشتریان محصولات حفاظ شاخ گوزنی در تهران و حومه هستند .جمعیت بالا ،تعداد خانه های ویلایی و تفریحی در اطراف تهران و

همچنین وجود شرکتهای و کارخانه های بسیار زیاد یکی از عواملی می باشند که در خواست نصب حفاظ امنیتی در این منطقه از کشور

بیشتر از سایر مناطق می باشد.همچنین در بسیاری از مناطق و شهرستانهای دیگر که سفارش نصب حفاظ دریافت می  کنیم طرف قرارداد

و مالک از ساکنان محترم تهران می باشد.در کل سفارش خرید و نصب حفاظ شاخ گوزنی در تهران به مراتب بیشتر از سایر شهرستانها

می باشد.در میان پروفروش ترین حفاظ های امنیتی نیز حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای بیشترین درخواست نصب را دارند .

در مورد قیمت حفاظ های امنیتی با توجه به شرایط بازار قیمتها به صورت روزانه و لحظه ای در حال تغییر هستند.اما در کل قیمت های

پایه حفاظ های امنیتی شرکت ایران دژ از 65 هزارتومان شروع می شود .

 

مشتریان عزیز مراحل ثبت سفارش محصول از شرکت ايران دژ به شرح زیر می باشد.

1-تماس و درخواست مشتری

2-مشاوره تلفنی

3-جلسه حضوری با مشتری

4-مراجعه به محل مورد نظر برای حفاظ بندی ،دیدن محل ،متراژ و برآورد هزینه

5-دادن هزینه تقریبی به مشتری

6-بستن قرارداد ، دریافت پیش پرداخت و شروع کار

7-تکمیل کار و تسویه حساب

دوستان عزیز کلیه مراحل انجام کار با مشتری از مورد سوم به بعد با هماهنگی کامل مدیریت انجام می شود.

در صورت سفارش حفاظ پس از تکمیل شدن سفارش مشتری امکان تغییر یا انصراف توسط مشتری وجود ندارد.

 

همانطور که میدانید حفاظ های شاخ گوزنی و سایر حفاظ های امنیتی بر روی دیوارهای خانه های ویلایی ،کارخانه ها ، و ... نصب می شود .معمولا این

حفاظ ها را بر روی دیوارهایی که بلندی آن کمتر از 3 متر باشد استفاده می شود .در ویلاهای خارج از شهر و در کل محل های مسکونی که در مناطق

خلوت قرار دارند معمولا درخواست نصب بیشتری دارند  .

با توجه به ااینکه حفاظ شاخ گوزنی در خارج از کشور کالا و محصول شناخته شده ای نمی باشد و با تحقیق و بررسی های به عمل آمده توسط این شرکت

این محصول می تواند در خارج از کشور با استقبال بالایی روبرو گردد شرکت ایران دژ یکی از بزرگترین تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی در تهران

آمادگی همکاری با سرمایه گذارانی جهت صادرات این محصول به سایر کشورها را دارد .همچنین شرکت ایران دژ آمادگی دریافت سفارش تولید و تحویل

حفاظ شاخ گوزنی در هر تعداد و میزان را دارد .در صورت درخواست سفارش تولید حفاظ از طرف مشتریان مواد اولیه درخواستی باید توسط مشتریان تهیه

و تحویل شرکت گردد ویا مبلغی جهت خرید مواد اولیه از سفارش دهنده تحویل شرکت گردد.

در حال حاضر بسیاری از فروشندگان حفاظ های امنیتی که خود را تولید کننده می نامند در واقع تولید کننده این محصول نیستند و به صورت واسطه این محصول را تهیه نموده و با قیمت بالاتر تحویل مشتری می دهند . بسیاری از ان همکاران تنها یک دفتر کا و شماره تلفنیجهت دریافت سفارش از مشتری و تحویل سفارش به فروشنده دارند .در حالی که خرید مستقیم از تولید کنندگان حفاظ های امنیتی می تواند برای خریدار بسیار مقرون به صرفه تر باشد.در صورتی که تولید کننده ای بخواهد کلیه مراحل تولید حفاظ را داخل شرکتش انجام دهد حداقل به مساحت حدود 800 مت مربع نیاز دارد .برای مثال جا برای تفکیک و جدا سازی حفاظ ها از هم ،همچنین بعد از رنگ کردن حفاظ ها باید با فاصله از هم قرار گیرند تا رنگ ان سریع تر خشک شود .همچنین محیط کار برای تولید این محصول به دلیل سر وصدا و احتمال آلودگی بهتر است خارج از شهر و در شهرکهای صنعتی باشد.

حفاظ های امنیتی را بر اساس شکل و فرم آن نام گذاری می کنند برای مثال حفاظ شاخ گوزنی به دلیل شباهت حفاظ با شاخ گوزن ،حفاظ شاخ گوزنی نامیده شده است.همچنین حفاظ بوته ای به دلیل شباهت آن با بوته های خار با این نام شناخته می شود .و حفاظ لیلیوم به دلیل شباهت حفاظ با گل لیلیوم حفاظ لیلیوم نامیده می شود .

کیه محصولات حفاظ امنیتی ایران دژ با مواد اولیه تولید شده در داخل کشور ساخته می شود .جالب است بدانید که حفاظ های شاخ گوزنی ،بوته ای لیلیوم و... تنها در داخل کشور ایران تولید می شوند ودر خارج از کشور از محصولات دیگری جهت رفع نیازهای امنیتی استفاده می شود.

جهت انتخاب ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی یا سایر حفاظ ها ابتدا باید ارتفاع دیواری که حفاظ بر روی آن نصب می شود بررسی شود.هرچقدر دیوار کوتاه تر باشد باید از حفاظ امنیتی بلندتری استفاده شود .همچنین در مورد پهنای حفاظ هرچقدر پهنای دیوار بیشتر باشد باید عرض وتارکم حفاظ بیشتر باشد به دلیلی اینکه تمام سطح کف دیوار را پوشش بدهد.

حفاظ های امنیتی از ابتدای پیدایش بشر مورد استفاده قرار می گرفته است .بشرابتدایی از چوب ،سنگ و ابزار موجود در طبیعت جهت ایجاد حفاظ امنیتی و مقابله با حجوم حیوانات ،وانسانها استفاده می کرده.با پیشرفت تمدن وساخت خانه ، شهر و..  که خود نوعی حفاظ هستند استفاده از تجهیزات حفاظ محافظتی نیز ملموس بوده است.حفاظ های چوبی با اشکال مختلف که دورتادور مزرعه و بالای دیوار خانه کشیده می شد وهم اکنون نیز در بعضی روستاها استفاده می شود.کاربرد دیگر حفاظ در جنک ها و حفاظت شهرها بوده است.دیوار چین بزرگترین حفاظ امنیتی می باشد که بشر ایجاد کرده است.در حال حضر حفاظ ها امنیتی به حفاظ هایی اطلاق می شود که بر روی دیوارنصب می شود.جالب است بدنید حفاظ های امنیتی شاخ گوزنی ،بوته ای و... فقط در داخل کشور تولید می شود و نمونه مشابه خارجی نداریم .

در حال حاضر تعداد بسیار زیادی تولید کننده حفاظ امنیتی در کشور وجود دارد که در این صنعت مشغول به کار می باشند.متاسفانه برخی از تولید کنندگان سودجو از مواد اولیه نامرغوب و بی کیفیت برای تولیدات خود استفاده می کنند که این امر نارضایتی مشتریان را ایجاد نموده است .تشخیص حفاظ امنیتی خوب از حفاظ نامرغوب چندان مشکل نیست مهمترین فاکتور نوع میلگرد می باشد.همانطور که می دانید حفاظ های امنیتی از میلگرد ساخته شده اند میلگرد مورد استفاده حفاظ امنیتی حتما باید از میلگرد 10 باشد.فاکتور دوم جوش میله ها می باشد که حتما باید جوش به صورت دو طرفه باشد . و درنهایت رنگ حفاظ ها باید رنگ کوره ای باشد.

حفاظ های امنیتی شکلهای مختلی دارند ولی درکاربرد تقریبا همه این حفاظ ها کاربرد یکسانی دارند و همه حفاظ ها، امنیت و زیبایی دارند اما در کل جهت انتخاب حفاظ امنیتی در وحله اول باید به میزان بودجه خود توجه کنید و بدانید که چه میزان هزینه می خواهید انجام بدهید .در صورتی که از لحاظ هزینه مشکلی نداشته باشید گزینه اولتان می تواند حفاظ های لیلیوم باشد .هرچند این حفاظ ها نسبت به حفاظ های شاخ گوزنی حفاظ های جدیدتری محصوب می شوند اما نسبت به سایر حفاظ ها از امنیت و زیبایی دو چندانی برخوردار است.ظاهر زیبا و تراکم بالا این حفاظ شکل بسیار جذاب و منحصر به فردی به ان می دهد..همچنین با رنگ آمیزی دقیق  این نوع حفاظ می توان زیبای آن را بیشتر از بیش نمایان کرد.در کل اولین پیشنهاد ما جهت انتخاب حفاظ امنیتی برای هر محلی حفاظ لیلیوم می باشد.گزینه بعدی حفاظ بوته ای می باشد.این نوع حفاظ ها نسبت به حفاظ شاخ گوزنی تراکم و حجم بیشتری دارند و متعاقبا قیمت بالاتری نسبت به حفاظ شاخ گوزنی و قیمت کمتری نسبت به حفاظ لیلیوم دارند البته مشتریان عزیز باید در نظر بگیرند که هر کدام از حفاظ های فوق را هنگام سفارش می تواندد تراکم،بلندی وحجم آن را به دلخواه تغییر دهند واینکه می گوییم مثلا حفاظ بوته ای از لحاظ تراکمی بیشتر از حفاظ شاخ گوزنی است یک مسئله نسبی می باشد.گزینه بعدی حفاظ شاخ گوزنی می باشد این حفاظ ها شناخته شده ترین حفاظ های امنیتی می باشند .اکثر مردم کلیه انواع این حفاظ ها را به عنوان حفاظ شاخ گوزنی می شناسند و فرق و تمایز این حفاظ ها را دقیقا نمی دانند.این حفاظ ها نسبت به حفاظ های لیلیوم و حفاظ بوته ای از تراکم و حجم کمتری برخوردارند ولی از حفاظ های کلاسیک حجم و تراکم بیشتری دارند.حفاظ کلاسیک آخرین نوع حفاظ است که به مشتری توصیه می شود.این نوع حفاظ از امنیت و تراکم کمتری نسبت به سایر انواع حفاظ ها برخوردار است.

با توجه به اینکه شرکت ایران دژ کلیه مراحل ساخت و تولید حفاظ های امنیتی را در داخل شرکت و تجهیزات و پرسنل خود شرکت انجام می دهد و هیچکدام از مراحل ساخت حفاظ خارج از شرکت انجام نمی شود شرکت ایران دژ آمادگی کامل دارد در صورت نیاز همکاران و سازنده های حفاظ های امنیتی هر کدام از مراحل ساخت و تولید حفاظ مشتریان را به صورتی پیمانکاری داخل شرکت انجام دهد.

پیشرفت تکنولوژی همواره باعث تکامل تولیدات می شود.این پیشرفت در تولید محصولات شاخ گوزنی نیز موثر بوده است.تولید کنندگان حفاظ های شاخ گوزنی با بهره گیری از نرم افزارهای جدید اقدام به طراحی حفاظ هایی با امنیت بالاتر می کنند.توانایی طراحی شکل های جدیدی از حفاظ های امنیتی توسط نرم افزارهای کاربردی قابلیتی است که نمی توان تاثیر آن را در خلق مدل های جدید حفاظ نادیده گرفت.

تجهیزات و دستگاههای جدید نیز کمک فراوانی به افزایش سرعت و کیفیت محصولات نموده اند.

ما اقدام به تولید و فروش انواع جدیدی از حفاظ شاخ گوزنی در تهران با استحکام بیشتر و با روش های پیچیدی تری جهت جلوگیری از نفوذ نموده ایم.مدل های جدید حفاظ شاخ گوزنی ایران دژ چه به لحاظ طراحی و چه به لحاظ استحکام نسبت به مدل های قدیمی ارتقاع یافته اند.

حفاظ های شاخ گوزنی از فولاد وآهن ساخته می شوند.این حفاظ ها  نسبت به تجهیزات دیگر مقاومت نسبتا بالاتری دارند واز مکانیزم ساده تری برخوردارند؛ همچنین امکان شکستگی و غیرقابل استفاده شدن حفاظ بعد از استفاده به مدت طولانی بسیار کم است.پس این حفاظ ها را می توان برای مدت طولانی و در مکان های مختلفی استفاده کرد.برای مثال ممکن است مالک خانه ای که در آن حفاظ نصب شده قصد تخریب و نوسازی خانه را داشته باشد .در این صورت بهترین گزینه این هست که فرد حفاظ ها را باز کرده و به صورت جداگانه به فرو برساند.

برخی از افراد  به جای سفارش حفاظ شاخ گوزنی نو ترجیح می دهند که حفاظ دست دوم و کارکرده استفاده کنند.البته در این نوع خرید انتخاب مشتری محدودتر خواهد بود. به دلیل اینکه اندازه و رنگ و عرض حفاظ مورد نظر خود را نمی توانند سفارش بدهند و از محصولات کارکرده باید سلیقه خود را پیدا کنند ولی در کل روش مقرون به صرفه ای می باشد.شرکت ایران دژ برای رفع نیاز این عزیزان اقدام به فروش انواع حفاظ های شاخ گوزنی و حفاظهای بوته ای کارکرده در تهران و شهرستان ها می نماید .البته حفاظ های کارکرده فروشی شرکت ایران دژ به لحاظ کیفیت و امنیت بسیار قابل قبول و مناسب می باشند.

مدت زمان تحویل محصولات حفاظ های امنیتی با هم تفاوت دارد و همچنین شرایط بازار و بزرگی پروژه را نیاز باید در نظر گرفت ولی

در کل شرکت ایران دژ معمولا 5 تا 7 روز بعد از دریافت سفارش کار را به مشتری تحویل می دهد.

 

 

در هنگام نصب حفاظ های شاخ گوزنی به هیچ عنوان به دیارها و بناهای ساختمان آسیبی وارد نمی شود و کلیه مراحل نصب با دقت

و مهارت بسیار بالا توسط متخصصان زبده و با تجربه انجام می شود .

 

قیمت های حفاظ شاخ گوزنی و همچنین سایر حفاظ ها به صورت متری محاسبه می شود و براساس متر می باشد.همچنین

موارد دیگری که در قیمت حفاظ تاثیر دارد پهنای حفاظ و ارتفاع آن می باشد . حتی المکان سعی کنید از حفاظ های با ارتفاع بالای

نود سانت برای ساختمان خود استفاده کنید که امنیت قابل قبولی دارند.همچنین تیز بودن حفاظ ها هم عامل مهمی می باشد که در 

سفارش حفاظ باید به ان دقت کرد.

حفاظ های شاخ گوزنی را معمولا در کلیه مناطق و ساختمان ها می توان استفاده کرد ولی بیشتر موارد استفاده حفاظ شاخ گوزنی

در واحدهای مسکونی ،باغ ویلا،خانه های ویلایی ،شرکتها می باشد.جهت زیبایی نمای ساختمان حفاظ ها رنگ می شوند.رنگ حفاظ ها

باید مطابق رنگ ساختمانی که در آن نصب می شود باشد .همچنین برای رنگ کردن حفاظ ها از رنگ استاتیک کوره ای درجه يک

استفاده می شود.

چرا حفاظ های شاخ گوزنی ؟

حفاظ های شاخ گوزنی از قدیمی ترین حفاظ های امنیتی هستند که مورد استفاده قرار می گیرند.این حفاظ ها به دلیل تراکم بالای سرنیزه ها و ارتفاع بالای

حفاظ سد بسیار مقاومی در برابر نفوذ بیگانه می باشند .تراکم بالا،استحکام و ارتفاع از مهمترین مواردی است که در هنگام انتخاب حفاظ شاخ گوزنی باید

مد نظر داشته باشید همچنین تیز بودن سرنیزه های فاکتور مهم  دیگری می باشد. مورد دیگری که در هنگام انتخاب حفاظ امنیتی    باید مد نظر داشته باشید

ارتفاع و عرض حفاظ می باشد که هرچقدر ارتفاع و عرض حفاظ بالاتر باشد درجه امنیتی حفاظ بالاتر خواهد بود .

شرکت ايران دژ تولید کننده انواع حفاظ های شاخ گوزنی در تهران می باشد با توجه به اینکه این شرکت کلیه محصولات خود را از صفر تا صد در

خود شرکت تولید می نماید خرید مشتریان به صورت مستقیم از شرکت به دلیل حذف واسطه بسیار به صرفه ترمی باشد.همچنین درصورت نیاز به گارانتی

و خدمات پس از فروش خدمات مناسب تر و سریعتری دریافت خواهید نمود.

گارانتی و خدمات پس از فروش

ایران دژ بعد از فروش و نصب محصولات خود ،همواره امور جهت گارانتی و خدمات پس از فروش در کنار مشتریان عزیز می باشد.ما یکی از بهترین ارائه دهنده خدمات پشتیبانی و گارانتی  حفاظ های امنیتی می باشیم.

ادامه مطلب...

مواد اولیه در تولید حفاظ

مواد اولیه مورد استفاده در تولید حفاظ شاخ گوزنی شرکت آیران دژ


شرکت ایران دژ از بهترین مواد اولیه موجود در بازار جهت تولید حفاظ های شاخ گوزنی خود استفاده می کند هر چند به دلیل تحریم های خارجی بعضی مواد مرغوب وارداتی که مورد استفاده شرکت بود در حال حاضر یافت نمی شود ولی مواد فوق با بهترین مواد داخلی جایگزین شده است.

شرکت ایران دژ اقدام به تولید و نصب حفاظ های شاخ گوزنی با استحکام بسیار بالا ،مقاوم در برابر ضربه و شکلهای بسیار زیبا می نماید .این شرکت بابیش از ده سال سابقه در زمینه تولید و نصب انواع حفاظ شاخ گوزنی و انجام کار برای صدها شرکت دولتی و خصوصی و واحدهای مسکونی و تجاری در خدمات هم میهنان عزیز می باشد.همچنین این شرکت آمادگی کامل دارد در صورت درخواست مشتریان عزیز طرح های درخواستی مشتریان را دریافت نموده و حفاظ های خود را براساس طرح های درخواستی مشتریان تولید و نصب نماید.

ادامه مطلب...

لینک سریع به مطالب

آدرس شرکت

 تهران ،اسلامشهر ،واوان انتهای خیابان ولیعصر ،خیابان کمالیه ،خیابان حاج قهرمان

hideتلفن دفتر فروش:

 مدیر فروش 09194030970

پشتیبانی 09125459569

ساعت کاری شرکت

hideشنبه-۴شنبه------- ۸ صبح - ۵ بعدظهر

hide۵شنبه ------------ ۸ صبح - ۳ بعدظهر

hideجمعه ------------------ تعطیل است

طراح سایت

   طراحی سایت و سئو :مهندس مرتضی خیری وب سایت:http://sitevaseo.ir

پرسش و پاسخ

برای مشاهده سوالات بر روی لینک زیر کلیک کنید.
سوالات متداول