phone number

 

حفا شاخ گوزن

نصب حفاظ شاخ گوزنی در هنگام ساخت ساختمان

بهترین زمان برای نصب حفاظ شاخ گوزنی به لحاظ وضعیت ساختمان،زمانی است که ساختمان در حال ساخت است و هنوز کسی در آن ساکن نشده اند.در این شرایط نصاب ها با خیال راحت و بدون اینکه سروصدای هنگام نصب باعث آزار دیگران شود کار خود را انجام می دهند.همچنین در این شرایط نگرانی برای کثیف و به هم ریخته شدن محیط وجود ندارد.در هنگام نصب ساختمان به دلیل ساکن نبودن افراد در ساختمان ممکن است وسایل ساخت وساز توسط سارقان به سرقت برود.در حالیکه حفاظ شاخ گوزنی مانعی در برابر دزدی در این شرایط نیز خواهد بود.

در تصویر زیر نصب حفاظ شاخ گوزنی در اسلامشهر ،در خانه ای نیمه ساز را مشاهده می کنید.

 irdezhnew product1400 4

نصب حفاظ شاخ گوزنی در اسلامشهر

در تصویر زیر یک نمونه حفاظ نصب شده در ساختمان را مشاهده می کنید.این حفاظ از نوع بوته ای می باشد.ارتفاع این حفاظ حدود 120 سانتیمتر است.با دقت در تصویر می بینیم که اطراف محل نصب حفاظ خالی از واحد مسکونی است.این قبیل آپارتمان ها و منازل که در مکان های کم جمعیت و خلوت واقع شده اند بیش از سایر مکان ها نیاز به ارتفاع امنیت دارند.در صورتی که شما هم در خانه های زندگی می کنید که اطراف شما زمین خالی است حتما به فکر ارتقاع امنیت ساختمان خود باشید و از حفاظ استفاده کنید.

ایران دژ از بزرگترین  و معتبرترین نصاب های حفاظ شاخ گوزنی در اسلامشهر می باشد.

 

irdezhnew product1400 2

اسلامشهر یکی از بزرگترین شهرستانهای ایران می باشد وپنجمین شهرستان تهران از لحاظ جمعیت می باشد. به دلیل وجود خانه های متعدد ویلایی ،روستایی و وجود شهرک های صنعتی و شرکتهای کوچک و بزرگ فراوان در این منطقه و متاسفانه آمار بالای دزدی در این منطقه ،مجهز کردن خانه و شرکت به حفاظ شاخ گوزنی یک امر ضروری و مهم تلقی می شود.

با توجه به اینکه دفتر مرکزی و کارخانه شرکت ایران دژ در شهرستان اسلامشهر واقع هست شرکت ایران دژ تخفیف ويژه ای برای اهالی این شهرستان در نظر گرفته است .مشتریان عزیزی که ساکن اسلامشهر و تهران می باشند به دلیل مسافت کم با دفتر شرکت ،از نطر سرعت انجام کار و خدمات پشتیبانی از اولویت بالایی برای شرکت برخوردارند.

مطالب و مقالات مرتبط

حفاظ شاخ گوزنی در تهران

 


لینک سریع به مطالب

آدرس شرکت

 تهران ،اسلامشهر ،واوان انتهای خیابان ولیعصر ،خیابان کمالیه ،خیابان حاج قهرمان

hideتلفن دفتر فروش:

 مدیر فروش 09194030970

پشتیبانی 09125459569

ساعت کاری شرکت

hideشنبه-۴شنبه------- ۸ صبح - ۵ بعدظهر

hide۵شنبه ------------ ۸ صبح - ۳ بعدظهر

hideجمعه ------------------ تعطیل است

طراح سایت

   طراحی سایت و سئو :مهندس مرتضی خیری وب سایت:http://sitevaseo.ir

پرسش و پاسخ

برای مشاهده سوالات بر روی لینک زیر کلیک کنید.
سوالات متداول