phone number

صفحه اینستاگرام ما

حفا شاخ گوزن

کلیپ های تصویری تولید حفاظ شاخ گوزنی

در زیر چند کلیپ تصویری از مجموعه ایران دژ قرار داده شده است.در این کلیپ ها نحوه تولید حفاظ ،شرایط تولید محصولات و موارد دیگری دیده می شوند.برای دانلود و مشاهده کلیپ ها بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

کلیپ 1

کلیپ 2

کلیپ 3

تولید و نصب حفاظ های لاکچری در تهران

در تهران ویلاهای تفریحی فراوانی وجود دارد.بسیاری از این ویلاها ارزش بسیار بالایی دارند؛ویلاهای لاکچری و فوق گران قیمت که در بهترین نقاط شهر ساخته شده اند و جهت امور تفریحی و مسافرتی مورد استفاده ساکنن قرار می گیرند.به الطبع ساکنین و مالکان این ویلاها در صورت نیاز به نصب حفاظ ترجیح می دهند زیباترین و حرفه ای ترین حفاظ ها را نصب کنند.شاید قیمت حفاظ  برای این افراد جزو آخرین اولویت ها باشد.

ما با تولید و نصب حفاظ های شاخ گوزنی لاکچری و بسیار زیبا و با کیفیت از بهترین ارائه دهندگان این محصولات در تهران و سراسر کشور هستیم.

کلیپ تصویری جوشکاری حفاظ

انجام جوشکاری یکی از پروسه های مهم در تولید حفاظ شاخ گوزنی است.در واقع تولید حفاظ شاخ گوزنی بدون جوشکاری ممکن نیست.ما با انجام جوشکاری های co2 توسط حرفه ای ترین تکنسین های جوشکار حفاظ ، یکی از بهترین تولید کنندگان انواع حفاظ در کشور هستیم.

در کلیپ زیر جوشکاری حفاظ های شاخ گوزنی نمایش داده شده است.

برای دیدن کلیپ جوشکاری حفاظ در پیج ایسنتاگرام ما ، اینجا کلیک کنید.

مهم ترین فاکتورها در حفاظ های شاخ گوزنی چیست؟

مهم ترین فاکتورها در حفاظ های شاخ گوزنی ،وزن مناسب،تراکم بالا ،نوع رنگ ،نوع جوش و نوع شاسی می باشد.متاسفانه برخی از تولید کنندگان  برای فروش ارزان تر محصولات خود محصولاتی با تراکم پایین و وزن کم تولید می کنند.انجام جوش معمولی یا الکترود که مقاومت کمتری نسبت به جوش co2 دارد نیز از مواردی هست که باعث کاهش کیفیت حفاظ می شود(جوش co2 مقاوم ترین جوش حفاظ می باشد).

در حفاظ های امنیتی برای شاسی از پروفیل استفاده می شد .در حالیکه برخی از تولید کنندگان به جای استفاده از پروفیل از  میلگرد در تولیدات خود استفاده می کنند.

طراحی های جدید حفاظ

ساخت حفاظ به گونه ای که امکان گذاشتن جای پا برای عبور از آن، و هچنین امکان گرفتن بخشی از حفاظ با دست و بالا رفتن از آن وجود نداشته باشد بسیار مهم است.این امر بیشتر به نوع طراحی حفاظ بر می گردد.در طراحی دقیق حفاظ نباید امکان قرار دادن پا برای بالا رفتن از حفاظ باشد.در بسیاری از  حفاظ های قدیمی و سنتی ،حفاظ خود به نوعی به صورت یک تکیه گاه عمل می کرد.افراد به راحتی می توانستند از حفاظ بالا رفته و از آن عبور کنند.در واقع این حفاظ ها خود به نوعی اهرم و تکیه گاه برای سارقان بودند.

در طراحی جدید حفاظ ها زاویه های حفاظ به گونه ای طراحی می شوند که امکان قرار دادن دست و پا بر روی حفاظ وجود ندارد.این امر را می توان در همه انواع حفاظ ها منجمله حفاظ شاخ گوزنی پیاده کرد.به یاد داشته باشیم که مهمترین فاکتور در حفاظ جلوگیری از عبور سارقان است.حفاظی که عبور سارقان را امکان ناپذیر کند بهترین گزینه برای استفاده و نصب می باشد.

حفاظ های مارپیچ از جمله حفاظ هایی هستند که امکان قراردادن جای پا در آن وجود ندارد.

ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی

ارتفاع حفاظ های شاخ گوزنی قابل تولید حداکثر 2 متر می باشد.البته سفارش حفاظی با این طول بسیار بعید و نادر است.حفاظ ها معمولا در ارتفاع های 70 تا 120 سانتیمتر تولید می شوند.

نصب حفاظ شاخ گوزنی در حیاط منازل

یکی از موارد استفاده از حفاظ شاخ گوزنی نصب حفاظ  بر روی دیوار حیاط منازل است.در اغلب مواردی که خانه ها به صورت دیوار به دیوار هستند  مشتریان ترجیح می دهند که حفاظ را در قسمت های ورودی و حساس خانه نصب کنند؛برای مثال بالای درب منازل .در این موارد دیوار حیاط به دلیل اینکه به دیوارهمسایه وصل است اغلب افراد لزومی برای نصب حفاظ نمی بینند.اما مواردی وجود دارد که خانه در مکانی قرار دارد که همسایه دیوار به دیواری وجود ندارد.دراین شرایط دورتادور حیاط باز است و هرکسی می تواند با بالا رفتن از هر قسمت از دیوار وارد حیاط منزل شود.در این شرایط نصب حفاظ شاخ گوزنی بر روی دورتادور دیوار حیاط خانه امری لازم و ضروری است.

حفاظ های امنیتی هر چند ممکن است ظاهر منزل را اندکی خشن نشان دهند اما امنیتی که در پس ظاهر آن هست ،حس خوب آرامش و امنیت بیشتر را برای شما و خانواده تان به ارمغان خواهد آورد.

حفاظ لیلیوم در تهران

حفاظ لیلیوم به لحاظ زیبایی و کیفیت بهترین نوع حفاظ است.قیمت حفاظ این حفاظ از سایر حفاظ ها بالاتر است .حفاظ لیلیوم بعد از حفاظ شاخ گوزنی ،حفاظ بوته ای و آبشاری پر استفاده ترین نوع حفاظ است.مشتریان فراوانی در تهران علاقه مند به نصب حفاظ لیلیوم هستند.در حفاظ های لیلیومی نیز مانند سایر حفاظ ها از پروفیل به عنوان شاسی حفاظ استفاده می شود.

ایران دژ نصب و فروش انواع حفاظ لیلیوم در تهران را انجام می دهد.

تولید حفاظ شاخ گوزنی در رنگ های روشن

حفاظ شاخ گوزنی را می توان در رنگ های مختلفی تولید کرد.سابقا اغلب تولیدکنندگان و مشتریان رنگ هایی مثل رنگ سفید ،سیاه را برای حفاظ انتخاب می کردند.اما در سال های اخیر سلیقه مشتریان و تولیدکننگان به سمت استفاده از رنگ های روشن تغییر کرده است.حفاظ های شاخ گوزنی دارای ظاهری سخت و خشن هستند.از این رو استفاده از رنگ های روشن نظیر قرمز،آبی ،زرد و... باعث زیبایی و جلوه بیشتر حفاظ شاخ گوزنی می شوند.همچنین حفاظ های شاخ گوزنی با رنگ های روشن و زیبا باعث زیبایی و شادتر دیده شدن محیط می شود.

استفاده از دو یا چند رنگ در رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی از جمله تکنیک های دیگر برای زیبا سازی حفاظ شاخ گوزنی است.

خرید حفاظ شاخ گوزنی بدون واسطه

خرید مستقیم و بدون واسطه هر نوع محصولی از تولید کنندگان کاری مقرون به صرفه و صحیح است.خرید مستقیم از تولید کنندده مزایای فراوانی دارد که در زیر چند مورد ان را ذکر می کنیم.

-خرید با قیمت پایین تر

-دریافت پشتیبانی و گارانتی مناسب

-اطمینان از اصالت محصول

-حمایت از تولید کننده

مجموعه ایران دژنیز دارای کارگاه مجهز تولید حفاظ شاخ گوزنی و سایر حفاظ ها می باشد.تولیدات این مجموعه به صورت کامل در این کارگاه انجام می گیرد.ما همواره سعی داریم با انجام تبلیغاتی قوی و موثر ، به جای فروش محصولات به واسطه ها و فروشندگان ؛محصولات خود را به صورت مستقیم به مشتریان و مصرف کنندگان ارائه دهیم.

ست کرد حفاظ شاخ گوزنی با درب منزل

یکی از راههای زیباسازی در حوزه حفاظ شاخ گوزنی ،ست کردن حفاظ با درب منزل است.همان طور که در تصویر زیر می بینید رنگ و شکل حفاظ های شاخ گوزنی با درب منزل ست شده است .

irdezhnew product1400 6

 نصب حفاظ بوته ای در تهران

در تصویر زیر حفاظ بوته ای نصب شده در یک ویلای مسکونی در شنال تهران مشاهده می کنید.این حفاظ به متراز 7 متر نصب شده است.حفاظ مربوطه از نوع حفاظ بوته ای با تراکم 16 و ارتفاع 90 سانتیمتر می باشد.

irdezhnew product1400 5

نصب حفاظ شاخ گوزنی هلالی

برخی از درب ها دارای قوص هستند.از این رو هنگام نصب حفاظ شاخ گوزنی و سایر حفاظ ها بر روی این درب ها نمی توان از پروفیل صاف  برای نصب حفاظ شاخ گوزنی استفاده کرد(به دلیل قوص دار بودن درب).

irdezhnewproduct140019

تصویر بالا یکی از پروژه های حفاظ شاخ گوزنی در تهران است ؛این حفاظ به تازگی توسط ایران دژ نصب گردیده است.در تصویر بالا یک درب قوص دار مشاهده می کنید.همانطور که در تصویر می بینید حفاظ شاخ گوزنی به صورت قوص دار و هلالی بر روی درب نصب شده است.در پروژه های اینچنینی ابتدا اندازه درب و میزان قوص به صورت دقیق محاسبه می شود.سپس حفاظ تولید شده و در محل نصب می گردد.هزینه حفاظ شاخ گوزنی بر روی مکان های قوص دار (به دلیل نیاز به قوص دار کردن پروفیل و انجام محاسبات لازم )کمی بیشتر از حفاظ شاخ گوزنی در مکان های معمولی است.

توضیحات عبارت های فنی

1.پروفیل تیرآهن در سایزها و ضخامت های مختلف می باشد .حفاظ ها بر روی پروفیل نصب می شوند.

نصب حفاظ بوته ای در تهران

در تصویر زیر حفاظ بوته ای نصب شده در یک واحد ویلایی را مشاهده می کنید.این منزل در شمال شهر تهران می باشد.حفاظ بوته ای استفاده شده در این منزل تراکم 16 می باشد.به دلیل ارتفاع متفاوت بخش هایی از دیوار ،در این پروژه از دو حفاظ های با دو ارتفاع  80 و 100 سانتیمتری استفاده شده است.

این حفاظ ها دارای آبکاری طلایی رنگ می باشند.

irdezhnew product1400 1

نصب حفاظ شاخ گوزنی در تهران در متراژ کم

IMG 20200421 WA0006

برخی مشتریان درخواست نصب حفاظ در متراژهای کم دارند .برای مثال درخواست  نصب حفاظ در اندازه 1 یا نیم متر.به دلیل متراژ پایین در این نوع درخواست ها و کم بودن سود آن بسیاری از تولید کنندگان و نصاب ها خدمات با متراژ پایین را به دلیل به صرفه نبودن انجام نمی دهند .مرکز حفاظ شاخ گوزنی ایران دژ انجام خدمات حفاظ شاخ گوزنی با هر متراژی حتی متراژ های نیم و یک متر را با دریافت هزینه مازاد جهت ایابو ذهاب در محل انجام می دهد.(هزینه مازاد ایاب و ذهاب تنها در متراژ های پایین دریافت می شود)

حفاظ شاخ گوزنی با طرح درب منازل

مدل جدیدیا از حفاظ شاخ گوزنی که توسط شرکت ایران دژ ساخته شده است حفاظ های شاخ گوزنی با طرح درب منزل می باشند.این حفاظ ها معمولا بر روی دیوارها کوتاه نصب می شوند .در تصویری که در زیر مشاهده می کنید دیواری با طول 20 متر و با ارتفاع حدود 1 متر می باشد که با فاصله های 2/5 متری ستون های بلند بر روی این دیوار ساخته شده است.بین این ستون ها حفاظ هایی با شکل درب تا بالای ستون کشیده شده است و در بالای حفاظ های نیز حفاظ های شاخ گوزنی جوش داده شده اند.این طرح حفاظ یکی از مدرن ترین و زیباترین طرح ها برای حفاظ های امنیتی می باشد.استفاده از طرح های خلاقانه در تولید حفاظ شاخ گوزنی در کنار ارتقاع امنیت می تواند جلوه ای زیبا و بسیار جذاب به محیط دهد.

irdezh

مشتریان حفاظ شاخ گوزنی خود می توانند طراح یک طرح خلاقانه و جدید برای حفاظ شاخ گوزنی باشند.لازم است بدانید ما هیچ محدودتی برای ساخت حفاظ های شاخ گوزنی با اشکال مختلف نداریم و قارد به تولید هر نوع حفاظ امنیتی هستیم.

 

ارزان ترین قیمت برای شاخ گوزنی تهران

حفاظ شاخ گوزنی کالاهایی هستند که توسط میلگرد تولید می شوند و همه می دانیم که میلگرد قیمت ثابت و مشخصی دارد.اما لازم است بدانید موارد دیگری غیر از قیمت میلگرد بر قیمت تمام شده حفاظ شاخ گوزنی موثر می باشد.مواردی نظیر رنگ کاری ،خم کاری ،نصب و .... .ایران دژ علاوه بر اینکه همواره سعی در ارائه قیمت های بسیار مناسب و حداقلی برای مشتریان دارد در مواردی که مشتریان توان مالی خرید حفاظ های شاخ گوزنی تولیدی این مجموعه را ندارد پیشنهادهای نصب حفاظ با قیمت های پایین تر به مشتریان می دهد.این حفا ظها ممکن است حفاظهای دست دوم ویا بدون رنگکاری باشند که طبیعتا با قیمت تمام شده کمتری ارائه می شوند.

___________________________________________________________________________________________________

اهمیت افزایش امنیت منازل و محل کار در سال های اخیر:

در سال های اخیر به دلیل افزایش ناگهانی قیمت ها که باعث بروز موجی از مشکلات اقتصادی و اجتماعی در کشورمان شد  متاسفانه آمار جرم و جنایت و سرقت رو به افزایش نهاد.در شهر تهران آمار سرقت نسبت به سایر شهرها بیشتر است از این رو درخواست نصب حفاظ شاخ گوزنی در تهران بیش از سایر مناطق و شهرهای کشور است.در فضای نا امن فعلی افزایش امنیت منازل و محل کار بیش از پیش لازم و ضروری است .خانه ها ،ویلاهای تفریحی و ادارات و شرکتها از جمله مهم ترین اهداف سارقان می باشند.

انتخاب حفاظ شاخ گوزنی به عنوان بخشی از پروتکل و راهکار امنیتی برای خانه ها امری هوشمندانه و لازم است .مرکز حفاظ شاخ گوزنی ایران دژ علارغم افزایش قیمت آهن و ومیلگرد محصولات خود را با قیمت سال قبل به فروش می رساند.

_________________________________________________________________________________________________

تولید حفاظ شاخ گوزنی در تهران

ایران دژ یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع حفاظ شاخ گوزنی در تهران می باشد.ما با تکیه بر تجربه چندین ساله در زمینه تولید،فروش و نصب حفاظ شاخ گوزنی در تهران از بزرگترین تولید کنندگان این محصول امنیتی در استان تهران هستیم.تولید محصولاتی مقاوم ،با کیفیت و زیبا در کنار نصب حرفه ای و پشتیبانی به موقع در صورت بروز مشکل،ایران دژ را از سایر شرکتهای تولید کننده این محصول کاملا متمایز کرده است.تهران به عنوان پایتخت کشور و شهری بسیار بزرگ با میلیون ها ساختمان به عنوان اصلی ترین بازار محصولات شاخ گوزنی می باشد .ما با ارائه محصولات حفاظ شاخ گوزنی برای مشتریان عزیز در تهران وسراسر کشور با قیمتی مناسب و کیفیت عالی و ماندگار در خدمت هم میهنان عزیز هستیم.

هزینه نصب حفاظ شاخ گوزنی در تهران:

هزینه نصب حفاظ شاخ گوزنی ایران دژ در تهران نسبت به سایر مناطق کشور کمتر می باشد.همانطور که می دانید شرکت ایران دژ واقع در تهران می باشد از این رو هزینه تحویل و نصب این حفاظ ها در تهران کمتر از تحول و نصب در سایر شهرستان ها می باشد.پر واظح است هر چقدرمنطقه و  شهرستانی دورتر از تهران باشد و به نسبت کرایه و مسافت بر هزینه کلی تمام شده نصب حفاظ شاخ گوزنی در آن منطقه افزوده می شود.

مقالات مرتبط

فروش حفاظ شاخ گوزنی

تولید حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

کلمات کلیدی

حفاظ شاخ گوزنی ،شاخ گوزنی،حفاظ،حفاظ شاخ گوزنی در تهران

ا


لینک سریع به مطالب

آدرس شرکت

 تهران ،اسلامشهر ،واوان انتهای خیابان ولیعصر ،خیابان کمالیه ،خیابان حاج قهرمان

hideتلفن دفتر فروش:

 مدیر فروش 09194030970

پشتیبانی 09125459569

ساعت کاری شرکت

hideشنبه-۴شنبه------- ۸ صبح - ۵ بعدظهر

hide۵شنبه ------------ ۸ صبح - ۳ بعدظهر

hideجمعه ------------------ تعطیل است

طراح سایت

   طراحی سایت و سئو :مهندس مرتضی خیری وب سایت:http://sitevaseo.ir

پرسش و پاسخ

برای مشاهده سوالات بر روی لینک زیر کلیک کنید.
سوالات متداول